1050 Ti dönüştürücü kullanınca ekranın gidip gelmesi

Bugün önermiş olduğum ürün size nasıl bir günde ulaştı ve siz onu nasıl denediniz anlamadım. Monitör ekran kartına yetmiyor diye bir şey yok, olmadı da. Aktif adaptör sağlamsa her VGA monitörü aktif adaptör sayesinde GTX 1050 Ti ile sorunsuzca kullanabilirsiniz. Monitörünüz ne kadar eski olursa olsun sağlamsa bu böyledir.

Bugün önermiş olduğum ürün size nasıl bir günde ulaştı ve siz onu nasıl denediniz anlamadım. Monitör ekran kartına yetmiyor diye bir şey yok, olmadı da. Aktif adaptör sağlamsa her VGA monitörü aktif adaptör sayesinde GTX 1050 Ti ile sorunsuzca kullanabilirsiniz. Monitörünüz ne kadar eski olursa olsun sağlamsa bu böyledir.
sa kardeşim oyun oynarken ansızın goruntu gitti 1050 ti gaming x kullanıyorum hd vga donusturucu kullanıyorum hayla goruntu yok onborgdan goruntu alıyorum sadece kafayı yicem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı