1050 Ti FiveM kaç FPS verir?

fatogg001

Picopat
Daha fazla  
Genel oyunlarda bir de FiveM'de kaç FPS verir?

D52F225B-8B4A-4146-92B9-7F7B6BBE092F.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

80 civarı gözüküyor. Ayarlar değişebilir.

Almak istediğin PC fiyat olarak çok makul ve temizse bir şey diyemem ama işlemci olarak çok eski ekran kartı kurtarabilir belki ama başka sistemlere yönelebilirsin bunu şu yüzden diyorum videoda ryzen 5 5600 x işlemcisiyle Fps test yapmış senin sistem maalesef buna yakın olmaz

Almak istediğin PC fiyat olarak çok makul ve temizse bir şey diyemem ama işlemci olarak çok eski ekran kartı kurtarabilir belki ama başka sistemlere yönelebilirsin bunu şu yüzden diyorum videoda Ryzen 5 5600 X işlemcisiyle FPS test yapmış senin sistem maalesef buna yakın olmaz.

Reis laptop var bende i5 10 nesil laptop olduğu için 30-40 FPS, sabit 40-50 FPS verse güzel olur verir mi yani zaten Xbox One S ile takaslıcapım.

Reis laptop var bende i5 10 nesil laptop olduğu için 30-40 FPS, sabit 40-50 FPS verse güzel olur verir mi yani zaten Xbox One S ile takaslıcam
Hocam verir hatta boş yerlerde 70 bile verir ama çatışmalardan uzak durman gerek kalabalıklardan da onun dışında 60 fps alırsın olmadı biraz kullanırsın para biriktirirsin anakart destekleyen bi işlemci çekersin mükemmel olur 80-90 fps alırsın

Hocam verir hatta boş yerlerde 70 bile verir ama çatışmalardan uzak durman gerek kalabalıklardan da onun dışında 60 fps alırsın olmadı biraz kullanırsın para biriktirirsin anakart destekleyen bi işlemci çekersin mükemmel olur 80-90 fps alırsın
reis ben sabit 40-50 fps sükürüm sen merak etme

Geri
Yukarı