1050 Ti güç kablosu olmadan çalışır mı?

feljx

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 1050 Ti ekran kartımı garantiye gönderdim fakat 0 gönderdikleri ekran kartında güç kablosuna ihtiyacım var bu kabloyu kasada bulamadım kablosuz çalıştırma şansım var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    162,8 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba 1050 Ti ekran kartımı garantiye gönderdim fakat 0 gönderdikleri ekran kartında güç kablosuna ihtiyacım var bu kabloyu kasada bulamadım kablosuz çalıştırma şansım var mı?
70-75w arası tam yükte çekiyor zaten. PCI-E slotu tek başına bunu sağlayabilir. Eğer sorun olursa iletişime geçersiniz.

Kablo bulup taktım çalıştırdım ama bilgisayar 2-3 dakika çalıştıktan sonra mavi ekran verip kendini kapatıyor.

Böyle hata veriyor örnek resim Google'dan buldum çünkü benim PC de bu ekranı gördüğüm gibi kapanıyor çekemiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_8304.jpeg
    IMG_8304.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 22
Buyurun çekmeyi başardım bu ekrandan 5 sanite sonra elektriği kesip kapanıuor direkt.

Şurayı söküp internetten bakıp tekrar taktım bundan kaynaklı olabilir mi acaba?

Dosya Ekleri

• IMG_8305.jpeg
    IMG_8305.jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_8289.jpeg
    IMG_8289.jpeg
    210,5 KB · Görüntüleme: 19
Buyurun çekmeyi başardım bu ekrandan 5 sanite sonra elektriği kesip kapanıuor direkt.

Şurayı söküp internetten bakıp tekrar taktım bundan kaynaklı olabilir mi acaba?
Onunla alakalı olduğunu sanmıyorum. Maalesef hata kodu görünmüyor ayrıca siz ekran kartını güç kablosu olmadan çalıştırmayı denediniz mi?

Geri
Yukarı