1050 Ti hiçbir oyunu kaldırmıyor

Ekran kartı oyunlar için en önemli şey :)
Evet ama sadece Ekran kartı değil demiştim.
Mesela benim Call of Duty : Modern Warfare için işlemci düşük kalıyor.
Ekran kartı Call of Duty için iyi.

Grafikler anlamında söylüyorsan benim için en düşükte bile 30 FPS alsam yeterli.
İşte teknoloji gelişiyor. İleride belki "GTX 1080" serileri de tarih olacak.

Evet ama sadece Ekran kartı değil demiştim.
Mesela benim Call of Duty : Modern Warfare için işlemci düşük kalıyor.
Ekran kartı Call of Duty için iyi.

Grafikler anlamında söylüyorsan benim için en düşükte bile 30 FPS alsam yeterli.
İşte teknoloji gelişiyor. İleride belki "GTX 1080" serileri de tarih olacak.
1080P Low ayarlarda oynarsanız 35 FPS alırsınız 720P Low ayarlarda oynarsanız 45 55 arası olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 3 1200 8gb 3000mhz ram ve Gaming X GTX1050 sahibiyim. 900p monitörde Battlefield 5 dahil pek çok oyunu oynadım. Oyuna göre kimisi ultra kalitede kimiside orta ayarlarda oynadım. Bir tek Rainbow Six ve birkaç oyun daha var oynamadığım. Ama işlemci büyük etken. Daha öncesinde i5 6500 vardı. Onda R3 1200 kadar verim alamıyordum.

1080P Low ayarlarda oynarsanız 35 FPS alırsınız 720P Low ayarlarda oynarsanız 45 55 arası olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gene de iyimiş.
10-25 değil.
Ama tabi ki bazı ayarları ben kendim ayarlayacağım.
Ne orta, ne yüksek. Örneğin ben her oyunda mutlaka efektleri düşüğe alırım.

Bir alayım da bakayım. Ultimate Edition'u alacağım.

İşlemci dar boğazını engellemek amaçlı yapacağın iş çözünürlüğü olabildiğince arttırıp grafik ayarlarını olabildiğince düşürmek olmalıdır. Bu şekilde grafikler tatmin edici olmayabilir ama oyunu hiç oynayamamaktan iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı