1050 Ti için 600 TL ikinci el 650W PSU tavsiyesi

Neden abi, link atar mısın PSU için.
Hem sıfır ve garantili, hem fiyatı iyi, hem de ileri de daha iyi bir ekran kartı takılırsa PSU değişimine gerek kalmaz.

Hem sıfır ve garantili, hem fiyatı iyi, hem de ileride daha iyi bir ekran kartı takılırsa PSU değişimine gerek kalmaz.

Abi ben de biliyorum ama ikinci el bulmam lazım hem ekran kartında yaptıracağım.

Abi anakart bozukmu çünkü iki ekran kartında denedim biri bozuk olduğu söylenen 1050 Ti diyeride GT 630 ikisi de olmadı GT 630 sağlamdi harici ekran kartına taktik görüntü geldi anakarttami sıkıntı var.

Abi ekran kartı HDMI taktigimda görüntü vermiyor ama harici ekran kartına taktigimda görüntü geliyor (başka ekran kartları da denedim).

Son düzenleme:
Abi anakart bozukmu çünkü iki ekran kartında denedim biri bozuk olduğu söylenen 1050 Ti diyeride GT 630 ikisi de olmadı GT 630 sağlamdi harici ekran kartına taktik görüntü geldi anakarttami sıkıntı var.

Abi ekran kartı HDMI taktigimda görüntü vermiyor ama harici ekran kartına taktigimda görüntü geliyor (başka ekran kartları da denedim).
Dediğin olayı anlamadım. Harici ekran kartı dediğin taktığın kartlar oluyor zaten. Dahili (Anakart üzerindeki port) ekran kartı mı çalışıyor diyorsun.

Dediğin olayı anlamadım. Harici ekran kartı dediğin taktığın kartlar oluyor zaten. Dahili (anakart üzerindeki port) ekran kartı mı çalışıyor diyorsun.

Evet abi anakart üzerindeki ekran kartı çalışıyor ama diğer ekran kartlarim görüntü vermiyor.

Dediğin olayı anlamadım. Harici ekran kartı dediğin taktığın kartlar oluyor zaten. Dahili (anakart üzerindeki port) ekran kartı mı çalışıyor diyorsun.

Yardım eder misin hocam.

Son düzenleme:
Evet abi anakart üzerindeki ekran kartı çalışıyor ama diğer ekran kartlarim görüntü vermiyor.

Yardım eder misin hocam.
Hocam taktığın ekran kartlarının sağlam olduğundan eminsen anakarttadir sıkıntı. Bilgisayarcida bi test ettir orda da çalışmazsa tamir yada yenisini alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı