1050 Ti için işlemci önerisi

Anakart Mobile işlemciler için bu doğru ama anakartı yok sayarsak eğer en düşük Ryzen 3 1300X.
Alabilirsiniz ama bütçeniz daha yüksekse tavsiyem Ryzen 5 2600 ve Ryzen 5 2600X alabilirsin ama bütçen varsa derim bende de GTX 1050 Ti 4 GB var R3 1300X kullanıyorum dar boğaz hiç yaşamadım şu ana kadar ama 1 yıl gibi bir süreçte Ryzen 5 3600X alacağım.

Anakarta uymaz sanıyorum ama

Buna bakabilirsiniz. Neden bu kadar pahalı olduğunu bilmiyorum ama biri anlatırsa sevinirim.
Stoğu bitmiş bir ürün ama sitede durmaya devam ediyor. Kur üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için dolar yükseldikçe ürün fiyatı'da yükseliyormuş gibi görünüyor ama ürünün en son satış fiyatı o güne göre belki 1.000TL'ydi belki 1.100TL'ydi onu bilemeyiz. Stokta olan ürünler önermeye özen gösteriniz.

Tavsiyem yeni anakart ve işlemci satın almanız. Intel cephesinde i3-9100F, AMD cephesinde Ryzen 5 1600AF veya Ryzen 5 2600 tercihinde bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden 1050 Ti, RX570 aynı fiyata daha performanslı çalışırken? Eğer bunu bilerek seçimini yaptıysan o zaman bir şey diyemem.

Geri
Yukarı