1050 Ti için işlemci önerisi

Jammiee

Hectopat
1050 Ti 4 GB bir ekran karti ve anakart H61qmbl urunune sahibim. Darbogaz yapmayacak uygun fiyatli işlemci onerir misiniz?

O anakart mobil islemciler icin. Butce belirtirseniz size daha iyi seyler onerebiliriz.

Anakart Mobile işlemciler için bu doğru ama anakartı yok sayarsak eğer en düşük Ryzen 3 1300X.
Alabilirsiniz ama bütçeniz daha yüksekse tavsiyem Ryzen 5 2600 ve Ryzen 5 2600X alabilirsin ama bütçen varsa derim bende de GTX 1050 Ti 4 GB var R3 1300X kullanıyorum dar boğaz hiç yaşamadım şu ana kadar ama 1 yıl gibi bir süreçte Ryzen 5 3600X alacağım.

Stoğu bitmiş bir ürün ama sitede durmaya devam ediyor. Kur üzerinden fiyatlandırma yapıldığı için dolar yükseldikçe ürün fiyatı'da yükseliyormuş gibi görünüyor ama ürünün en son satış fiyatı o güne göre belki 1.000TL'ydi belki 1.100TL'ydi onu bilemeyiz. Stokta olan ürünler önermeye özen gösteriniz.

Tavsiyem yeni anakart ve işlemci satın almanız. Intel cephesinde i3-9100F, AMD cephesinde Ryzen 5 1600AF veya Ryzen 5 2600 tercihinde bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden 1050 Ti, RX570 aynı fiyata daha performanslı çalışırken? Eğer bunu bilerek seçimini yaptıysan o zaman bir şey diyemem.

Neden 1050 Ti, RX570 aynı fiyata daha performanslı çalışırken? Eğer bunu bilerek seçimini yaptıysan o zaman bir şey diyemem.
Bunu bende merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…