1050 Ti ile mining yapılır mı?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar gün içinde ders yaparken bilgisayardan müzik dinliyorum ve bu sırada boşuna elektrik kullanıyormuşum gibi hissediyorum bende bu sırada bilgisayar arkada mining yapsın diye düşündüm. Sizce 1050 Ti ile mining yapsam kayda değer bir kâr elde edebilir miyim? Edebilirsem mining nasıl yaparım?

Sistem: MSI 1050 Ti 4 GB, i5-7400, Samsung 2400MHz 8 GB DDR4 RAM, 7200RPM WD Blue 1TB 64MB hard disk, 512 GB 550Mb/sn SSD.

BTC veya ETH kazamazsınız fakat RavenCoin tarzı coinleri kazabilirsiniz. Ne kadar kazandırır ben bilemem.

Hocam ben pek anlamam bu işlerden ama 1050ti mining için gereken şartları karşılamaz diye düşünüyorum.En az 1650 olması gerek mining için.Ayrıca mining den güzel sonuçlar elde etmen için günlerce beklemen gerekiyor.Mining RİG sistemler bile anca kazıyor sen düşün.Ayrıca ekran kartına yazık edersin o yüzden yapmamanı öneririm.

Mining yapacak güçte bir ekran kartı değil 1050 Ti. Kazanç tabii ki çok az da olsa olur fakat asıl soru buna değer mi? Bu arada gün içinde pc açık olsa bile monitörde kapalıysa çok fazla güç harcamayacaktır. Bu biraz Psuya da bağlı tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı