1050 Ti kaç TL eder?

Sen bir habersin 😃. Ağustostan beri her gün 2 saat boyunca sahibinden ve diğer satış yerlerinden bakarak piyasayı takip ediyorum şuan dediğiniz fiyatlardan onlar gidemez. Deneyebilirsiniz.

Ölücülük yapılacak yer değil burası Letgo'ya gidebilirsin.

İsteyene değil verene bakmak lazım. Ben de isterim 5000 TL o zor değil. RX 570 Mining çıkmaları kısa bir süre önce düşüş gösterdi Eth sebebiyle. Kalıcı olursa 1050 Ti piyasası da düşecektir. Ancak şu ana kadar bir düşüş görmedim ben. Genel bir düşüş de söz konusu değil. Umarım bir an önce 500 TL'ye kadar düşer 1050 Ti'lar. Şu anki piyasada 2500 ortalama fiyat diyebilirim.

İsteyene değil verene bakmak lazım. Ben de isterim 5000 TL o zor değil. RX 570 Mining çıkmaları kısa bir süre önce düşüş gösterdi Eth sebebiyle. Kalıcı olursa 1050 Ti piyasası da düşecektir. Ancak şu ana kadar bir düşüş görmedim ben. Genel bir düşüş de söz konusu değil. Umarım bir an önce 500 TL'ye kadar düşer 1050 Ti'lar. Şu anki piyasada 2500 ortalama fiyat diyebilirim.
Güzel konuşmuşsunuz hocam 👍

2500-3000 arası rahatca satar kurtulursun daha azına satma.Çokda zorlama bence alıcıyı 1050Ti talibi bu dönemde fazla olmaz bence

Geri
Yukarı