1050 Ti nasıldır?

furkan.61

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı Ramazanlar. 1050 Ti ekran kartı almayı düşünüyorum. 16 GB RAM'm var. Önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o fiyat aralığında ideal ekran kartı. Öneririz. Model olarak hoşuna gideni, ucuz olanı ya da kasana sığanı alabilirsin. Fark etmiyor.

Evet o fiyat aralığında ideal ekran kartı. Öneririz. Model olarak hoşuna gideni, ucuz olanı ya da kasana sığanı alabilirsin. Fark etmiyor.

1050 Ti kullanıyorum. Gayet memnunum. Tam fiyat performans ürünü. Şimdiye kadar her oyunu en yüksek ayarlarda oynadım.

benim işlemcim biraz eski intel core i3 3.30 ghz 3MB Ön belleği 4 çekirdeği var işlemci'de almayı düşünüyorum ama ona biraz zaman gerekebilir benim kasa DDR3 dizili 1050ti DDR3 dizili kasaya uyarmı arkadaşlar ?

benim işlemcim biraz eski intel core i3 3.30 ghz 3MB Ön belleği 4 çekirdeği var işlemci'de almayı düşünüyorum ama ona biraz zaman gerekebilir benim kasa DDR3 dizili 1050ti DDR3 dizili kasaya uyarmı arkadaşlar ?

DDR3lü kasaya 1050Ti bir sorun teşkil etmez. İşlemcinizin tam modelini yazarsanız darboğaz olup olmayacağını yazarız.

Benim sistemimde DDR3 gayet sorunsuz bir şekilde çalışmakta ilerde işlemciyide değiştirmeyi düşünüyorsanız benim gibi herhangi bir sorun çıkartmaz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı