1050 Ti neden bu kadar pahalı?

Ben hala hiçbir örneğini görmediğim için devletin serbest piyasaya müdahale ettiğinden şüpheliyim ama madem akademik bilgi aldınız muhtemelen haklısınız. Akademik bilgi rastgele internet bilgisinden üstündür şüphesiz. Fakat 1050 Ti konusunda haklı değilsiniz, üretimi olan bir kart. Üretimine bakmakta fayda var tabii fakat 2021 üretim kartları mevcut.
Hayır üretilip depoda beklemiş ürünler çoğunlukla veya elden ele dolaşmış tedarik eden firmalarda, toptancılarda falan ürün açılmamış.
Zaten aldıktan sonra üretim tarihine bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben hala hiçbir örneğini görmediğim için devletin serbest piyasaya müdahale ettiğinden şüpheliyim ama madem akademik bilgi aldınız muhtemelen haklısınız. Akademik bilgi rastgele internet bilgisinden üstündür şüphesiz. Fakat 1050 Ti konusunda haklı değilsiniz, üretimi olan bir kart. Üretimine bakmakta fayda var tabii fakat 2021 üretim kartları mevcut.

Evet çip sıkıntısı olduğu için tekrar üretim bantlarına girmiş ama devamı geleceğini zannetmiyorum en çok ihtiyacımızın olduğu zaman krize denk geldi zaten dünya yeni bir bilgisayar devrimine hazırlanıyor hem işlemci dünyası değişiyor hem RAM'ler kalkıyor hem depolama birimleri değişiyor hem bataryalar gelişiyor...
Serbest piyasa rekabetin serbest olmasıdır çok detaylı isterseniz araştırırsınız ama devletin denetimi olması şart zira devlet başka ne işe yarar?

Yeni konular

Geri
Yukarı