1050 Ti & Ryzen 5 3600 ile yayin yapilir mi?

yusufcanyurt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran kartlarinin fiyati cok yukseldigi için 1050 Ti dusunmeye karar verdim. Tamamen sifirdan bir sistem alacağım o yuzden sormal istedim. Uploadim 5.5 bu ekran kartiyla CS:GO -Minecraft vb oyunlarda Yayin yapabilir miyim&video cekebilir miyim kasmadan?

Merhaba. Ekran kartlarinin fiyati cok yukseldigi için 1050 Ti dusunmeye karar verdim. Tamamen sifirdan bir sistem alacağım o yuzden sormal istedim. Uploadim 5.5 bu ekran kartiyla CS:GO -Minecraft vb oyunlarda yayin yapabilir miyim&video cekebilir miyim kasmadan?

1050 Ti ile o Oyunlar'da yayın yaparsınız ama şu dönemde GTX 1650 altı bir kart almayın bence hem yayın hem video için biraz yetersiz kalır bir de 16 GB RAM öneririm yayın için.

1500₺ şu anda 1050 Ti fiyatları. 646₺'ye almıştım. Nerden nereye. Yayın yapılır. OBS ayarlarından işlemci üzerine verip o şekilde yapabilirsiniz.

Şahsen bende bu şekilde yaptım. Bütün sistemi topladım. Elimde 1050 Ti vardı onu taktım. Hedefim 3070 almak. Stok bulamadım üzerine birde şimdi fiyatlar arttı. Bekliyorum. Bu sırada da 1050 Ti zaten işimi görüyor. Tavsiyem diğer parçalar için indirim kovalayın. İndirim buldukça alın en sona ekran kartı bırakın.

1050 ile o Oyunlar'da yayın yaparsınız ama şu dönemde GTX 1650 altı bir kart almayın bence hem yayın hem video için biraz yetersiz kalır bir de 16 GB RAM öneririm yayın için.

Arkadaşın saydığı oyunlarda rahatlıkla yayın yapılabilir ama daha yüksek oyunlar için dediğinize katılıyorum.

Merhaba. Ekran kartlarinin fiyati cok yukseldigi için 1050 Ti dusunmeye karar verdim. Tamamen sifirdan bir sistem alacağım o yuzden sormal istedim. Uploadim 5.5 bu ekran kartiyla CS:GO -Minecraft vb oyunlarda Yayin yapabilir miyim&video cekebilir miyim kasmadan?

Ben sana yazdigım PC'yi al efsane bence al fiyat ve satici yazıyor hepsi guvenli sitel

Arkadaşın saydığı oyunlarda rahatlıkla yayın yapılabilir ama daha yüksek oyunlar için dediğinize katılıyorum.

Fiyat söylesen belki sana daha iyi bir PC toplayabilirm

Geri
Yukarı