1050 Ti Sistem Düşük FPS Sorunu

Ömer Faruk\

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Evga 1050Ti SSC ekran kartı var elimde. Hangi görüntü kalitesine alırsam alayım 180 ve civarında gidip geliyor. Ben bu FPS'yi CS:GO'da alıyorum. LoL'de bu kadar az almam saçma. Nedeni nedir, bilen var mı acaba? Ekran kartı ve anakart driverları en son sürüm, Nvidia Experience'den de optimize ettim ama hala sorun var.

1050Ti gibi bir kart en az 250FPS vermesi lazım.
Hayır, LOL en yüksek ayarda biraz ağır olur. Millet GTX 1080 Ti ile bile CSGO'da en düşük ayarlarda 350-400'ü zorlarken CSGO'da 200 alması çok normal.

Bir sıkıntı yok. Alacağın performans bu. O istediğin 250 FPS'yi ancak RX 570'e sahip olsaydın alabilirdin.(Aynı fiyattalar.)

1050Ti gibi bir kart en az 250FPS vermesi lazım.

Lol işlemciye önem veren bir oyun direk ekran kartına bakıp 250 fps vericek diyemezsiniz. İşlemci ney adamın önce bir söylesin ona göre yorum yapalım? O kart üst seviye bir kart değil ayrıca 250fps versin düşük ayarlara alırsa zaten işlemci ve kart tam çalışmayınca alamıyacaktır o fpsleri, Max ayarlarda ise 250 alıcağını sanmıyorum, 1070 1080 ti bile 400 fps felan veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı