1050 Ti sistem FPS düşüklüğü

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda FPS'im acayip şekilde düşük örneğin;
Far Cry, Ultra ayarlarda 20-25 FPS arası.
Skyrim V, Ultra ayarlarda 50-60 FPS arası.

Bilgisayara format attım fakat hiçbir işe yaramadı. Ne yapmalıyım? Garantiye göndermek istemiyorum (ki göndermem işe yarar mı?), alıp 1-2 ay boyunca göndermiyorlar ama zorunlu kalırsam göndereceğim. Bilgisayarcıya göndersem olur mu? Genel olarak neler yapmalıyım anlatırsanız sevinirim.

Sistemim: 1050 Ti, 16 GB RAM, i5 8300h.

Far Cry 3;

1624053423309.png

1624053629384.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen bir Windows update sonrası düşmüş olabilir, acele etmeyin derim. Yada hızlı deneyimlemek için elinizdeki son iso ile formatlayıp yeniden oyunları deneyimleyin. Son 20Hxx güncellemelerini yapmayın.

Format atmış update ile alakalı değil. Sıcaklık değerleriniz nasıl?
Demek istediğim güncellenmiş mesajımda yazıyor. Bununla alakalı olma ihtimali yüksek çok fazla kullanıcı bu sorunla ilgili forumlarda konu açıyor.

Hocam sizden kat kat düşük sistemim ile Far Cry 3'ü çok rahat oynuyordum servise göndermeniz iyi olabilir, bilgisayarcıya götürecekseniz de güvenilir olmasına dikkat edin, parçaları vs. alabilir dikkatli olun.

Hocam sizden kat kat düşük sistemim ile Far Cry 3'ü çok rahat oynuyordum servise göndermeniz iyi olabilir, bilgisayarcıya götürecekseniz de güvenilir olmasına dikkat edin, parçaları vs. alabilir dikkatli olun.
Tanıdık bir bilgisayarcı var. Sanmıyorum çalacağını fakat eğer çözüm bulamaz isem ilk servise göndereceğim galiba :(
Sıcaklıklar normal, SSD varsa modeli nedir?
SSD modelim samsung

Geri
Yukarı