1050 Ti sistem Hitman 3 açar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerilen grafik kartı olarak gtx 1070 denilmiş. Düşük ayarlarda 1080p olarak açar bence. 1050ti ekran kartının açamayacağı oyun yoktur. Efsane kartlardandır bence. 1050ti kullanıcısıyım ben de ve yüzümü daha kara çıkarmadı. :D

Önerilen grafik kartı olarak GTX 1070 denilmiş. Düşük ayarlarda 1080p olarak açar bence. 1050 Ti ekran kartının açamayacağı oyun yoktur. Efsane kartlardandır bence. 1050 Ti kullanıcısıyım ben de ve yüzümü daha kara çıkarmadı. :D.

Bir rivayete göre GTX 1050 Ti büyülenmiş bir karttır ve 200 yıl içerisindeki bütün oyunları Low ayarlarda açabileceği düşünülmektedir.

Bir rivayete göre GTX 1050 Ti büyülenmiş bir karttır ve 200 yıl içerisindeki bütün oyunları Low ayarlarda açabileceği düşünülmektedir.
Allah affetsin şu oyunların hepsini oynatıyor akıcı şekilde. NFS serisi, Witcher, GTA vs Odyssey, Star wars serisi, valorant yüksek ayarlarda oynuyorum. Ben memnunum şimdilik. RDR yi minimum ayara almam gerekiyor sadece. Valhallayı da ortalamanın bir tık üstünde oynayabiliyorum.
geforce.png

Bende 1050 Ti'den memnunum Valorant'ta 150 200 FPS alıyorum yüksek ayarlarda diğer oyunlarada ayar kısarak oynuyorum 1080p için artık yetersiz gelmeye başlayacak fakat çözünürlük düşürüp 1 2 sene daha oynanır.

Allah affetsin şu oyunların hepsini oynatıyor akıcı şekilde. NFS serisi, Witcher, GTA vs Odyssey, Star Wars serisi, Valorant yüksek ayarlarda oynuyorum. Ben memnunum şimdilik. RDR'yi minimum ayara almam gerekiyor sadece. Valhalla'yı da ortalamanın bir tık üstünde oynayabiliyorum.
Eki Görüntüle 845025

I.

Yeni konular

Geri
Yukarı