1050 Ti Sistem için Oyun Tavsiyesi

FurkanYilmazz1

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bir süre boyunca oynayacak oyun arıyorum. Çoğu konuya baktım ama bulamadım.
  • Ekran Kartım: GeForce GTX 1050Ti
  • İşlemcim: Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz
  • RAM: 8 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamak istediğin türü belirtirsen güzel öneriler çıkacaktır.

Şu sıralar popüler olan Apex Legends'ı, Nvidia Experience'ın önerilen ayarları ile takılmadan akıcı bir şekilde oynuyorum. Battle Royale seviyorsan öneririm.

Witcher 3 ,The Last Of Us,Sniper Elit 4, BF1, Rise of Tomb Raider, Deux, Wolfenstein 2, Doom 2016,Gta 5 (oynamadıysan oyna), Hearts Of İron 4, Cities Of Skylines
Witcher 3 oynadım ama RPG tarzını pek sevmedim.Gta 5 i oynadım ama Witcher 3 den başka RPG tarzında oyun oynuyacağımı sanmıyorum teşekkür ederim.
Far Cry New Dawn ve Metro Exodus öneririm.
İkisinide Deneyeceğim.
Oynamak istediğin türü belirtirsen güzel öneriler çıkacaktır.

Şu sıralar popüler olan Apex Legends'ı, Nvidia Experience'ın önerilen ayarları ile takılmadan akıcı bir şekilde oynuyorum. Battle Royale seviyorsan öneririm.
Apex Legends'i indirdim arada bir girip oynamayı düşünüyorum teşekkür ederim

Witcher 3 ,The Last Of Us,Sniper Elit 4, BF1, Rise of Tomb Raider, Deux, Wolfenstein 2, Doom 2016,Gta 5 (oynamadıysan oyna), Hearts Of İron 4, Cities Of Skylines
The Last of Us sadece PS3 ve PS4 de var.
Witcher 3 oynadım ama RPG tarzını pek sevmedim.Gta 5 i oynadım ama Witcher 3 den başka RPG tarzında oyun oynuyacağımı sanmıyorum teşekkür ederim.

İkisinide Deneyeceğim.

Apex Legends'i indirdim arada bir girip oynamayı düşünüyorum teşekkür ederim
Middle Earth Shadow of War öneririm.
Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız;
House of Da Vinci
Talos Principle
The Room serisi

House of Da Vinci
Talos Principle
The Room serisi
Middle Earth Shadow of War aradığım bir oyundu bi ara sadece fotoğrafını ama ismini görememiştim.Diğer oyunlarada bakıcağım

House of Da Vinci
Talos Principle
The Room serisi
Baktım diğer oyunlarada pek sevmedim gibi bulmaca öyle çok sevmem ama deneyeceğim.Teşekkür Ederim

Geri
Yukarı