1050 Ti sistem kaç TL eder?

Dostum senin yazdığın o rakamlar kesinlikle ekran kartına ait değildir. 1050 4Gdir muhtemelen. 3500 veren olursa sat gitsin derim. Ama bu sıralar da sistem satmayı iyi düşünmek gerekiyor. Yükseltme amacınız varsa parça fiyatları uçuk.

Hocam kasanızı bence 3800'e koyun, aşağısına koymayın alan alır, alan almaz. Pazarlık dahi yapmayın o sistem düşük fiyata gitmez mis gibi sistem zaten mining olayı yüzünden fiyatlar uçmuş en az 3800.

Ha GB, ha MB hocam neden taktınız ki?
Hoş durmuyor,adam Letgo'da yazar o kadar RAM nasıl oluyor diye başı ağrır.O yüzden.Bu arada galiba avukatısın.
Hocam kasanızı bence 3800'e koyun, aşağısına koymayın alan alır, alan almaz. Pazarlık dahi yapmayın o sistem düşük fiyata gitmez mis gibi sistem zaten mining olayı yüzünden fiyatlar uçmuş en az 3800.
Piyasayı sizin gibiler öldürüyor.Böyle bir sisteme 3.800 mü? Bilemedim şimdi.

Hoş durmuyor, adam Letgo'da yazar o kadar RAM nasıl oluyor diye başı ağrır. O yüzden. Bu arada galiba avukatısın.

Avukat falan değilim nereden çıkardınız? Kimse bir şey demez bilgisayar arayanın bilgisi varsa 16 GB anlar. Hadi anlamadı sordu, sadece 16 GB der geçersin uzatılacak bir olay değil dostum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı