1050 Ti sistem kasıyor

Önceki mesajlarında RAM yükseltmeyi deneyin yazmışsın sende biliyorsun 8 GB RAM'in yetmediğini burada durduk yere tartışma çıkarmaya çalışıyorsun bir de yazdıkların birbiriyle uyuşsa...

FPS artması için böyle bir şey yazdım, ki bu gayet normal. Bence sen hem bilmiyorsun hem de tartışma oluşturuyorsun.

FPS artması için böyle bir şey yazdım, ki bu gayet normal. Bence sen hem bilmiyorsun hem de tartışma oluşturuyorsun.

Burada sorun FPS'in düşük olması değil ki konu sahibi zaten yüksek FPS alıyormuş sorun drop yemesi bunun kaynağı da belli 8 GB RAM'in yetmemesi. Windows 11'den 8.1'e geçince sorun düzelecek mi şimdi güldürme beni 😀 bir de ağır geliyor yazmış.

Burada sorun FPS'in düşük olması değil ki konu sahibi zaten yüksek FPS alıyormuş sorun drop yemesi bunun kaynağı da belli 8 GB RAM'in yetmemesi. Windows 11'den 8.1'e geçince sorun düzelecek mi şimdi güldürme beni 😀 bir de ağır geliyor yazmış.
Ramazan ramazan iddaya gerek yok. Ama o PC Win8.1 ile kasarsa ben Lunix değilim arkadaş!

Windows 11'den 8.1'e geçince sorun düzelecek mi şimdi güldürme beni 😀 bir de ağır geliyor yazmış.

Gülme meraklısısın zaten ben ne yapabilirim? Ve ayrıca evet büyük ölçüde düzelecektir.
Burada sorun FPS'in düşük olması değil ki konu sahibi zaten yüksek FPS alıyormuş

Aynı şey değiller mi? Ya asıl komik olan sensin.

Önceki mesajlarında RAM yükseltmeyi deneyin yazmışsın sende biliyorsun 8 GB RAM'in yetmediğini burada durduk yere tartışma çıkarmaya çalışıyorsun bir de yazdıkların birbiriyle uyuşsa...

Yaw Allah aşkına hocam 8 GB RAM yetmiyor siz bir 8 daha takın ne demek ! adam yarın gidip alıp takamiyacak ve bu 30 40 TL bir üründe değil ayrıca.
PUBG sistem özellikleri:

1650054409814.png

Ben itiraz edersin diye bir de test videosu atayım.

1650054466049.png

1650054500277.png

Lost Ark sistem özellikleri:

1650054559180.png

Güzel bir değerlendirme videosunu bulamadım ama okuyabiliyorsan gayetde yeterli.

Ya Allah aşkına hocam 8 GB RAM yetmiyor siz bir 8 daha takın adam yarın gidip alıp takamiyacak ve bu 30 40 TL bir üründe değil ayrıca.
PUBG sistem özellikleri:

Eki Görüntüle 1361410

Ben itiraz edersin diye bir de test videosu atayım.

Eki Görüntüle 1361413

Eki Görüntüle 1361414

Lost Ark sistem özellikleri:

Eki Görüntüle 1361415

Güzel bir değerlendirme videosunu bulamadım ama okuyabiliyorsan gayetde yeterli.

Sonuç itibari ile oynanabiliyor değil mi arkadaşım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı