1050 Ti sistem ne kadar eder?

Ne 7k sı 1050ti zaten şuan 8200tl. Rtx 3070 den daha fazla performans veriyor 1050ti.
Ahaha bu durum gerçekten komik. Arkadaş ironi yapmış ama anlamıyorsunuz. Bende bir 1050ti kullanıcısıyım ve gerçekten 1050ti'den yüksek olarak lanse edilen çoğu karttan daha yüksek performans alıyorum gibi hissediyorum. İnsanlar sürekli bir fps problemi yaşarken ben akıcı şekilde oynuyorum oyunları. :D 1050ti 4gb OC versiyon var bende ASUS marka ve gerçekten bu kartı iyi ki almışım diyorum zamanında.​

Bunu baska bir forumda da gordum, bilgisayarımı degistirmeyi dusunuyorum. 2. el ne kadar eder?

Parcalar:
1050 Ti ekran kartı.
AMD 5 1600 islemci.
Cooler Master 5 Lite kasa.
B350 M PRO anakart.
2 tane Fury 8+8 RAM.
G30 veya 31 (yanımda degil) kulaklık.
ASUS 60Hz monitör. VS247.

Monitörsüz, kulaklıksız satış fiyatı var mı bilgisayarı almayı düşünüyorum.

Rx5500xt
R5 3600
32gb ram
1tb ssd
1tb hdd
Asus Tuf b450

3 hafta önce 8K ya sattım. Kazıklıyoruz milleti işte. Siz oturun ;)
Sistem o kadar dengesiz ki 7K bile olsa almam. Ha alırım kullanmam parça parça satar giderim 1660S+R5 3600 sistem toplarım :)

Rx5500xt
R5 3600
32gb ram
1tb ssd
1tb hdd
Asus Tuf b450

3 hafta önce 8K ya sattım. Kazıklıyoruz milleti işte. Siz oturun ;)
Senin gibi ...'lar yüzünden bu haldeyiz zaten. Sizler sadece pc pazarında değilsiniz, türevleriniz araba, ev, araç gereç pazarında aynı zamanda. Sen sattın, birkaç aya senin gibiler türedikçe fiyatlar artacak, bu sefer aaa, yükseğe sattım ben ama, piyasa da yükselmiş. Ne yapacağım şimdi dersin. Forumda ahlaki değerleri aşamadığımız için küfür edemiyorum. Ama demek istediklerimi sen de biliyorsun. Böyle devam et, umarım bir gün öyle bir kazık yersin ki, bir daha alışveriş bile yapmaya korkarsın. Aferin, aferin...

Geri
Yukarı