1050 Ti sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan pagee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 907
Hocam bir sürü farklı değişken var. Birincisi parçaların markası mesela. Onun haricinde kutu, fatura, garanti durumu. İkinci el alışverişlerde fatura olmazsa olmazdır ve varlığı bile fiyata etki eder çünkü ürünün çalıntı olmasına karşı bir teminattır. İnternetten marka model yazarak fiyat araştırması yapın ve dediğim diğer kriterleri de göz önüne alarak kafanızda bir fiyat oluşturursunuz.

Bilgisayarı 2,3 yıl önce bir bilgisayarcıya toplatmıştık(karantinadan aylar önce almıştım) kısacası bende hiçbir bilgisi yok, satmadan önce bilgisayarcı ile görüşürüm.

1 TB HDD için ilgilenebilirim.
Discord: Dosg#8645

bilgisayarı veya parçalarını şu anlık satmıyorum çünkü bilgisayarı kullanıyorum burada sadece ortalama bir fiyat bilgisi edinmek için konu açtım.

Öncelikle sistemdeki kart (ikinci el) ve 1500 ze çok rahat her yerde bulabilirsiniz. Parça parça 3.000 ediyor monitör hariç.

Monitörleriyle birlikte satacağım çünkü kendime 144Hz tek monitör almak istiyorum.

Not: Ekran kartının markası EVGA.

Bilgisayarı 2,3 yıl önce bir bilgisayarcıya toplatmıştık(karantinadan aylar önce almıştım) kısacası bende hiçbir bilgisi yok, satmadan önce bilgisayarcı ile görüşürüm.

bilgisayarı veya parçalarını şu anlık satmıyorum çünkü bilgisayarı kullanıyorum burada sadece ortalama bir fiyat bilgisi edinmek için konu açtım.

Monitörleriyle birlikte satacağım çünkü kendime 144Hz tek monitör almak istiyorum.

Not: Ekran kartının markası EVGA.
Hocam monitörlerle birlikte 4.300 eder.

Çok kararsız kaldım aslında. Herkes farklı bir fiyat söylüyor, biri 2.200 diyor diğeri 8.000 diyor.
Yani hocam parça parça fiyatlar maksimum 3.200 monitörlerle 4300 ze satarsın belki daha aşağısına satmak zorunda bile kalabilirsin çünkü çok fazla bilgisayar var piyasa da ilana koyunca en az 2 hafta ilâ 1 ay arasında satabilirsin

Geri
Yukarı