1050 Ti sistem Resident Evil 2 kaldırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada i3 8100 kullanılmış sanırım ona rağmen kaldırıyor. Zaten oyunun optimizasyonu oldukça başarılı.

Rahatça? Yapmayın lütfen. Yanlış bilgilendirme yapmayın.
Ne yanlış bilgilendirmesi? Hala GTX 950 ile 1080p oyun oynuyorum, en son AC: Odyssey oynamıştım mesela. 1050 Ti 1080p de her oyunu rahatça oynatır. Şekil A:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada i3 8100 kullanılmış sanırım ona rağmen kaldırıyor. Zaten oyunun optimizasyonu oldukça başarılı.

Rahatça? Yapmayın lütfen. Yanlış bilgilendirme yapmayın.
Adam ultrada 60 FPS oynatır dememiş sonuçta. 1080P'de orta-düşük ayarlarda 60 FPS hatta bazı oyunlarda yüksek ayarlarda 60 FPS oynatır yani nesi yanlış?

Ne yanlış bilgilendirmesi? Hala GTX 950 ile 1080p oyun oynuyorum, en son AC: Odyssey oynamıştım mesela. 1050 Ti 1080p de her oyunu rahatça oynatır. Şekil A:
Ortalama 43fps mi rahatça oynamak?

Ayrıca RE:2 için konuşmuyorum spesifik olarak. Genel anlamda 30-45 fps arasında gezen bir kart 1050ti. Güzel bir oyun deneyimi sunmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı