1050 Ti sistem upgrade

Bütçe
4000

Aykut32

Hectopat
Sistem özelliklerim:
  • İşlemci: Intel i3 7100
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran kartı: NVİDİA GeForce GTX 1050 Ti
  • Kasa: Rampage cobra 650
  • Anakart: MSI H110M PRO-VD
Bu sistem ile PUBG Mobile emülatör de çok drop ve kasılmalar yaşıyorum, ekran kartı ve kasa gerekli görülmedik ten sonra satıp, 4000/5000 bütçe ile güncellemek istiyorum, PUBG Mobile üzerine tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim:
  • Işlemci: Intel i3 7100.
  • Bellek: 8 GB.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti.
  • Kasa: Rampage cobra 650.
  • Anakart: MSI H110M PRO-VD.
Bu sistem ile PUBG Mobile emülatör de çok drop ve kasılmalar yaşıyorum, ekran kartı ve kasa gerekli görülmedikten sonra satıp, 4000/5000 bütçe ile güncellemek istiyorum, PUBG Mobile üzerine tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Bence tamamen sistemi sat yeni sistem al.

Sistem özelliklerim:
Bu sistem ile PUBG Mobile emülatör de çok drop ve kasılmalar yaşıyorum, ekran kartı ve kasa gerekli görülmedikten sonra satıp, 4000/5000 bütçe ile güncellemek istiyorum, PUBG Mobile üzerine tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

Emulator'ler sıkıntılı hocam. Bence sisteminiz gayet yeterli. Yükseltme yapmanız gerektiğini düşünmüyorm.

Sistem özelliklerim:

Sorun Virtual modunu açmadığın içindir güncel sistemlerde SVM diye geçiyor, SVM i açarsan rahatça oynayabilirsin ben yaklaşık 4 tane emülatör denedim ve hepsinde aynı sonucu aldım. Daha sonra biraz araştırınca SVM modunu buldum onu açınca rahatça kasmadan oynamaya başladım.
Sorun SVM modunu açmadığın için açınca kasma sorunu yok olacaktır.

Sorun Virtual modunu açmadığın içindir güncel sistemlerde SVM diye geçiyor, SVM i açarsan rahatça oynayabilirsin ben yaklaşık 4 tane emülatör denedim ve hepsinde aynı sonucu aldım. Daha sonra biraz araştırınca SVM modunu buldum onu açınca rahatça kasmadan oynamaya başladım.

Nasıl acabilecegim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Emulator'ler sıkıntılı hocam. Bence sisteminiz gayet yeterli. Yükseltme yapmanız gerektiğini düşünmüyorm.

Sanırım haklısınız ama gerçekten sinir bozucu oluyor.
Bence tamamen sistemi sat yeni sistem al.

Alacağım sistemde de aynı sorunu yaşamak korkutuyor.
Oyunun emülatöründe sıkıntı var bence, bu sistemin yoksa rahat oynatması lazım.

Sanırım evet ama sinir bozucu oluyor bunları bilmeme rağmen.
Sanırım ekledigim fotoğraftaki özellikten bahsediyorsunuz?

Dosya Ekleri

• 15901881243203999840207173501742.jpg
    15901881243203999840207173501742.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Nasıl acabilecegim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sanırım haklısınız ama gerçekten sinir bozucu oluyor.

Alacağım sistemde de aynı sorunu yaşamak korkutuyor.

Sanırım evet ama sinir bozucu oluyor bunları bilmeme rağmen.

Sanırım ekledigim fotoğraftaki özellikten bahsediyorsunuz?

Benim kullandığım anakart A320M Pro M.2 V2 o yüzden kullandığınız anakartın BIOS arayüzünü bilmiyorum internete yazarsanız anakart modelini ve sonuna SVM mode yazarsanız belki çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı