1050 Ti sistemde ekranın sağ üst bölümünde çizgiler oluştu

xKylo

Decapat
Daha fazla  
2 dakikalığına odaya gitmiştim geldiğimde ekranın sağ üstünde çizgiler oluştu. Bir miktar arttı daha sonra azaldığı da oluyor fakat 1 saat kapalı bıraktım açtığımda ekranda gidip gelmeler oluyor. Sürücünün silindiğini fark ettim. Game Ready driverı yeniden kurdum denetim masasını açtığımda kararma oluyor. HDMI'yı çıkar tak yaptım geçmedi. Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok. Çizgiler monitörden kaynaklı gibi duruyor ama ekran kartı da şüpheli gibi.

Monitör: Everest M-635
Ekran kartı: ASUS ceberus 1050 Ti o4g ürünler yeni.

Benzer sorular gördüm fakat çözüme ulaşamadım.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-10_220927.png
    resim_2021-08-10_220927.png
    287,1 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran paylaşımı yapar mısınız DC vesaire uzerinden? Eğer paylaşımda da gözükürse ekran kartı kaynakli olabilir. Fakat bence monitörden veya kablodan kaynaklı.

Artı -1 Eksi
Ekran paylaşımı yapar mısınız DC vesaire uzerinden? Eğer paylaşımda da gözükürse ekran kartı kaynakli olabilir. Fakat bence monitörden veya kablodan kaynaklı.

SS almayı deneyeceğim eğer öyleyse.

2 dakikalığına odaya gitmiştim geldiğimde ekranın sağ üstünde çizgiler oluştu. Bir miktar arttı daha sonra azaldığı da oluyor fakat 1 saat kapalı bıraktım açtığımda ekranda gidip gelmeler oluyor. Sürücünün silindiğini fark ettim. Game Ready driverı yeniden kurdum denetim masasını açtığımda kararma oluyor. HDMI'yı çıkar tak yaptım geçmedi. Ne yapacağım hakkında bir fikrim yok. Çizgiler monitörden kaynaklı gibi duruyor ama ekran kartı da şüpheli gibi.

Monitör: Everest M-635
Ekran kartı: ASUS ceberus 1050 Ti o4g ürünler yeni.

Benzer sorular gördüm fakat çözüme ulaşamadım.

Şunu fark ettim monitör kaynaklı SS alıp monitörün farklı yerinde açtım ve aynı çizgiler gözükmyor monitörü garantiyemi göndersem.
Kart kaç yıllık? Ya da monitörün de bir sorun var.

Garantisi var yolliyim mi?

Geri
Yukarı