1050 Ti sistemde oyunlar çöküyor

UnHappyC

Decapat
Daha fazla  
Minidump.rar minidump.
Sistem Özellikleri ve Hatalar.rar sistem özelliklerim ve aldığım hatalar bunun içinde.
Ekran kartım GTX 1050 Ti.

3-4 aydır oyunlarım birden kapanıyor ne denediysem olmadı. Ekran kartıma güncelleme attıktan sonra olduğu için bu sorun, silip temiz kurulum yaptım düzelmedi.
Windows 10 kurtarmada bilgisayarı sıfırladım ama onun da etkisi olmadı.

Minidump.rar minidump.
Sistem Özellikleri ve Hatalar.rar sistem özelliklerim ve aldığım hatalar bunun içinde.
Ekran kartım GTX 1050 Ti.

3-4 aydır oyunlarım birden kapanıyor ne denediysem olmadı. Ekran kartıma güncelleme attıktan sonra olduğu için bu sorun, silip temiz kurulum yaptım düzelmedi.
Windows 10 kurtarmada bilgisayarı sıfırladım ama onun da etkisi olmadı.
Merhaba furmak testine bırakabilir misin? Kapanma olacak mı? Bakalım.

10 dakikalık test sonucu
FPS (min: 40, Max44, AVG41)
GPU1: 85°C (min: 52°C - Max86°C )
Mem: 3504MHz/7%
Fan: 76%
Limits: (Power: 1, temp: 1, Volt: 0, OV: 0)
Arka plan boşken 3. dakikada 85°C çıktı ve öyle devam etti.
Bir sorun görünmüyor. Ekran kartıma güncelleme attım derken, driver güncellemesinden mi?Bahsediyordunuz. Yoksa BİOS update den mi?

Bir sorun görünmüyor. Ekran kartıma güncelleme attım derken, driver güncellemesinden mi? Bahsediyordunuz. Yoksa BIOS Update'den mi?

Şimdi şöyle 3 4 ay önce gefore Experience kendi driver güncellemesi atmak istedi bende temiz kurulum yaptım ondan sonra başladı sorunlar ama 2 3 hafta önce de BIOS Update attım, belki BIOS sürümü geri olduğu için sorunlar oluyordur diye.

Şimdi şöyle 3 4 ay önce gefore Experience kendi driver güncellemesi atmak istedi bende temiz kurulum yaptım ondan sonra başladı sorunlar ama 2 3 hafta önce de BIOS Update attım, belki BIOS sürümü geri olduğu için sorunlar oluyordur diye.
Ekran kartı BİOS'nu mu güncellediniz? Eğer anakarttan söz ediyorsanız sorunun onun ile alakalı olacağını sanmıyorum. Bu durumda eğer ekran kartı BİOS update yaptıysanız eski BİOS'a dönün. Driver güncellemesini geriye alıp o şekilde tekrar test edin.
Ekran kartı BİOS'nu mu güncellediniz? Eğer anakarttan söz ediyorsanız sorunun onun ile alakalı olacağını sanmıyorum. Bu durumda eğer ekran kartı BİOS update yaptıysanız eski BİOS'a dönün. Driver güncellemesini geriye alıp o şekilde tekrar test edin.
Ayriyeten mavi ekranda aldığınız hata kodu sürücü uyuşmazlığı ile ilgili bir hata. DDU ile ekran kart driverlarınızı silip tekrar kurulum yapın.

Ayriyeten mavi ekranda aldığınız hata kodu sürücü uyuşmazlığı ile ilgili bir hata. DDU ile ekran kart driverlarınızı silip tekrar kurulum yapın.
Tekrar kurulum yaptım dediğiniz gibi denedikten sonra yazarım tekrar
Ekran kartı BIOS'nu mu güncellediniz? Eğer anakarttan söz ediyorsanız sorunun onun ile alakalı olacağını sanmıyorum. Bu durumda eğer ekran kartı BIOS Update yaptıysanız eski BIOS'a dönün. Driver güncellemesini geriye alıp o şekilde tekrar test edin.

1 gün boyunca denedim ilk başlarda bir sıkıntı olmasa da sonradan aynı hataları vermeyi başladı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı