1050 Ti sistemde Valorant düşük FPS

RTX 3050 i5 11400F yeni sistem toplamayı düşünüyorum böyle giderse fakat hani bir sorun vardır düzelir diye yazmak istedim

Maalesef acı gerçekler hocam sistem yetmiyor.
Bu arada 11400F yerine 12400F alın daha iyi olur. Almışken en iyisini alın bir daha başınız ağrımaz.
İşlemcisi gayet iyi öyle 40 - 70 FPS verecek işlemci değil... 150 FPS üzerini her türlü rahat görür...
Gerçekleri konuşalım işlemci çok da iyi bir işlemci değil yani 2 çekirdek işlemciden beklentileri yüksek tutmamak gerek.
İstediği performansı alamamasının nedeni işlemci.

Maalesef acı gerçekler hocam sistem yetmiyor.
Bu arada 11400F yerine 12400F alın daha iyi olur. Almışken en iyisini alın bir daha başınız ağrımaz.

Gerçekleri konuşalım işlemci çok da iyi bir işlemci değil yani 2 çekirdek işlemciden beklentileri yüksek tutmamak gerek.
İstediği performansı alamamasının nedeni işlemci.

En azından bu videodaki FPS'i alması lazım. Güncellemelerden sonra belki biraz düşmüştür ama 60 FPS çok az.

@Taşbal Cerfep @Will Bettelheim 600 TL'ye falan güç kaynağı(UPS) satıyorlar. Onlardan bir tane alın elektrik gidince oyunda da olsanız bir 5 dk açık tutar sistemi. İçinde 7 ah akü var. BIOS Update de de sorun olmaz. 15 dk falan açık tutar Update de. O kadar güzel bir şey ki. Tüm komşuların elektriği gidiyor ben TV'mi izliyorum, bilgisayarla oynuyorum vs. modeme de bağlı elektrik gidince internete girebiliyorum. Ama dikkat edin 650W'dan fazla güç çeken alet bağlamayın bozulur. Önerim bu: Makelsan Lion 650 VA Line Interactıve UPS Güç Kaynağı Fiyatları ve Özellikleri

Not: Reklam falan yapmıyorum sadece böyle güzel faydalı bir teknolojiden insanların faydalanmasını istiyorum. Fiyatı 400 falandı artmış. Uyguna bulursanız başka alın. Özellikle yaşadığım yer gibi elektrikleri sürekli kesilen yerler için mükemmel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı