1050 Ti sistemde Valorant kasıyor

Croones

Hectopat
ASUS 1050 Ti 4 GB ekran kartı i3 6100 işlemci 8 GB RAM Valorant oynanmıyor. 144 monitör olduğu için mi bilmiyorum ama 144 FPS alamadım için kasiyor. 60 75 FPS hiç kasmadi halı 90 FPS sistem çok mu kötü bu oyun için. Anlamadım yardımci olursanız sevinirim.

Full düşük oynuyorum gene aynı kasma var sistemmi kötü anlamadım.

Hocam sisteminiz gayet iyi Windows'u yükseltin bence.

1629039241219.png

Valorant'ın sitesindeki sistem gereksinimlerine göre bu sistemle 144 FPS üstünü görmeniz gerekli.

Windows 10 da daha fazla kasmazmi öyle diye düşünüyorum.

Bence Windows 8.1 kur ve güç seçeneklerini yüksek performansda ekran karti ayarini da performansa cektikden sonra grafik ayarlarini da dusurursen 100FPS geçersin ben i3 6100(kendi HD Graphics ile 90 FPS aliyorum)ama Dual channel yaptim ramleri ondan da olabilir.

Bence Windows 8.1 kur ve güç seçeneklerini yüksek performansda ekran karti ayarini da performansa cektikden sonra grafik ayarlarini da dusurursen 100FPS geçersin ben i3 6100(kendi HD Graphics ile 90 FPS aliyorum)ama Dual channel yaptim ramleri ondan da olabilir.
Sistemim kötü diye win10 ve 8.1 hiç kurmadım daha fazla kasar diye düşünüyorum

Sistemim kötü diye Windows 10 ve 8.1 hiç kurmadım daha fazla kasar diye düşünüyorum.

Hocam siz sistemim kötü dedikçe moralim bozuluyor. Bizim emektara bakıp iç çekiyorum bu kadar ezmeyin sisteminizi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı