1050 Ti sisteme hikayeli oyun tavsiyesi

haramii

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
R3 1200 3, 1 GHz.
ASUS 1050 Ti.
8+8 RAM.
GTA, CoD tarzı bir oyun arıyorum, çok sıkıcı olmasın sürükleyici ve grafikleri hoş olsun.

Star Wars filmlerini izlediyseniz Jedi Fallen Order önerebilirim. Şu an halihazırda ben oynuyorum bu oyunu, çok beğendim. Mafia Definite Edition oynayabilirsiniz, bunu ben oynamadım ama kardeşim oynadı, iyi olduğunu söylüyor. Red Dead Redemption 2 de yine hikâyesi övülen oyunlardan. Assassin's Creed serisinde de hikâyesi güzel oyunlar var, ben henüz yenileri oynamadım ama eskilerden Revelations, III ve Rogue'u bitirdim, üçünü de öneririm.

İngilizcen varsa The Witcher 3 öneririm hikayesi güzel olması lazım. İngilizcem pek iyi olmadığı için oynamıyorum. :)

Oynadım Witcher serisini. Teşekkür ederim :)
Star Wars filmlerini izlediyseniz Jedi fallen order önerebilirim. Şu an halihazırda ben oynuyorum bu oyunu, çok beğendim. Mafia definite Edition oynayabilirsiniz, bunu ben oynamadım ama kardeşim oynadı, iyi olduğunu söylüyor. Red Dead Redemption 2 de yine hikâyesi övülen oyunlardan. Assassin's Creed serisinde de hikâyesi güzel oyunlar var, ben henüz yenileri oynamadım ama eskilerden Revelations, III ve Rogue'u bitirdim, üçünü de öneririm.

Ezio oyunlarını oynamıştım. Rogue'de FPS sıkıntısı yaşar mıyım?

Batman Arkham serisi olabilir. Arkham City özellikle hikaye anlatımında en üst nokta seride.

Onun dışında Red redemption 2 derdim 30FPS oynamak isterseniz 1080p balanced ayarlarda oynayabilirsiniz.

Onun dışında CoD, GTA tarzı iyi hikayeli bir oyun bulunmuyor ne kadar zorlarsam zorlayayım. Assassin's Creed'leri geç zaten hikaye olarak hiç güzel değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı