1050 Ti sisteme parça önerisi

Hikoak

Yoctopat
Daha fazla  
Elimde bulunan ekipmanlar;
- NVIDIA 1050 Ti.
- Samsung 970 EVO Plus 500GB 3500 MB.
- MSI B550 Gaming Plus Edge Wi-Fi
- Baracuda 1TB.

Almayı planladıklarım;
- Ryzen 5 5600X.
- Scythe SCFM-2000 fuma 2 CPU hava soğutucu.
- Corsair CMK16GX4M2B3200C16W 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16.

Sizden isteğim bana alternatif ve gerekli olan eksik malzemelerle beraber bir Build önermeniz.
CPU alternatif önerebilirsiniz FiveM + Twitch yayınları için gerekli bana bu PC. Bütçem zayıf o yüzden fiyatlar ve performans önemli. PC kasası, Power Supply vb detayları da yazarsanız çok sevinirim. Elagato yerine ucuz yollu çift PC yayın yapmak için ayrıca öneriniz varsa çok tatlı olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bulunan ekipmanlar;
- NVIDIA 1050 Ti.
- Samsung 970 EVO Plus 500GB 3500 MB.
- MSI B550 Gaming Plus Edge Wi-Fi
- Baracuda 1TB.

Almayı planladıklarım;
- Ryzen 5 5600X.
- Scythe SCFM-2000 fuma 2 CPU hava soğutucu.
- Corsair CMK16GX4M2B3200C16W 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16.

Sizden isteğim bana alternatif ve gerekli olan eksik malzemelerle beraber bir Build önermeniz.
CPU alternatif önerebilirsiniz FiveM + Twitch yayınları için gerekli bana bu PC. Bütçem zayıf o yüzden fiyatlar ve performans önemli. PC kasası, Power Supply vb detayları da yazarsanız çok sevinirim. Elagato yerine ucuz yollu çift PC yayın yapmak için ayrıca öneriniz varsa çok tatlı olur. Teşekkürler.

İşlemci ekran kartına çok gelir. İleride yükseltme yapmayacaksan ve bütçen kısıtlı olduğuna göre daha düşük bir işlemci seçebilirsin.

İşlemci ilerisi için oldukça güzel 5600X tercih edin darboğaz falan yapmaz işlemcinin ekran kartına göre güçlü olması olumsuz bir durum değil ayrıca Valorant CS tarzı oyunlarda çok faydasını görürsün.
RAM'ler LPX modeli ise onun yerine bunları tercih edin.
PSU olarak bunu.
Kasa olarak bunlara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı