1050 Ti sistemin oyun performansı nasıldır?

GT 820M 2 GB, Intel Core i5 5200u 2.20GHz, 4 GB RAM var +180 alıyorum arada 200 sabit kalıyor, böyle bir sistemde kısıtlamazsa kaç alacak kim bilir?

Sabitlemeni tavsiye ederim. Boşuna zorlanmaz. 154'e sabitle.
@WOW1 neden kahkaha attın yanlış ne var?

Sistem zorlamak diye bir şey yok ekran kartları en yüksek performansı vermek için üretiliyor.

Ayrıca şu an için o fiyata alınabilecek en iyi kart 1050 Ti. 1650'ye çok yakın insanların kafasını karıştırma.

Sistem zorlamak diye bir şey yok ekran kartları en yüksek performansı vermek için üretiliyor.

Arkadaş 200 alsın fark edemez. Kısıtlaması hem performans kaybettirmez hem de ömürünü uzatır. Büyük ihtimalle 60 Hz monitörü var. 200 alsa ne işe yarar?

Arkadaş 200 alsın fark edemez. Kısıtlaması hem performans kaybettirmez hem de ömürünü uzatır. Büyük ihtimalle 60 Hz monitörü var. 200 alsa ne işe yarar?

Evet, 60Hz monitörüm var ama hızı aştığımda arada ekran yırtılmaları oluyor sabitlesem daha iyi olur.

Evet @WOW1 kahkaha atma amacın ne, sabitlenmesi (monitör Hz'sine göre) ekran yırtılmalarını önleyerek daha iyi akıcılık vermeye çalışır.

Ben ona değil sistem zorlanmaz dediğine emoji attım ekran kartları ve işlemciler en yüksek performans için üretiliyor. Beni yanlış anladın.

Ben ona değil sistem zorlanmaz dediğine emoji attım ekran kartları ve işlemciler en yüksek performans için üretiliyor.

En yüksek performans için değil, en tutarlı performans için üretiliyor ve en yüksek performans almak için sistem ömrünü kısaltmak çok doğru bir karar değil işlemciyi yakma şansınız bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı