1050 Ti Valorant 50 FPS

alonealways32

Hectopat
  • ASUS Phoenix 1050 Ti.
  • FX 6200 CPU.
  • Gigabyte G970a anakart.
  • 8 GB RAM.
Sistemim bu şekilde. Yeni format attım driverları eksiksiz son sürüm kurdum, Valorant'ta 46-75 arası FPS alıyorum. Bu çok düşük geldi bana, sizce normal mi? En düşük ayarda ve en yüksek ayarda denedim yine aynı. FPS ayarlardan FPS kısıtla kapalı. 144 Hz 1080p monitör kullanıyorum.

İstersen araştır bakalım işlemcisiz Valorant'ya da CS:GO oynayabilecek misin?

Dostum ekran kartsız hiçbir şey yapamazsın işlemcisizde öyle ekran kartı iyi işlemci kötü olsa oyun oynayabilirsin az çok ancak işlemci yüksek ekran kartı düşük hiçbir halt olmaz.
İşlemci eski biliyorum ancak bu FPS aşırı düşük değil mi sizce? Aynı işlemci ile HD7750 ekran kartı ile 100 FPS alanlar var bir sürü test videosu vs izledim.

Bir sıkıntı var hocam o kesin Valorant'ın ayarlarında azami FPS yanimin FPS Max FPS diye bir yer var orada ki değerler nedir?

Dostum ekran kartsız hiçbir şey yapamazsın işlemcisizde öyle ekran kartı iyi işlemci kötü olsa oyun oynayabilirsin az çok ancak işlemci yüksek ekran kartı düşük hiçbir halt olmaz.

Ekran kartı ve işlemci olsun yeter ekran kartını %30 40 kullanıyor daha da çok işlemci oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı