1050 Ti ve i5 7400 FPS sorunu

xumit

Centipat
Yeni ekran kartına geçtim CS:GO ve 1 iki oyunda FPS eski ekran kartına göre daha çok düşmeye ve stabıl olmaktan çıktı yardımcı olur musnuz.
Eski ekran kartı 1050 Ti OC.
Yeni 1660 Gaming X.
İşlemci i5 7400.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM ne kadar, oyunu hangi ayarlarda ve çözünürlükte oynuyorsun. Monitör Hz değerin kaç aldığın FPS kaç? Önceki sistemde FPS kaçtı?

Yeni ekran kartınızı taktıktan sonra ekran kartı sürücünüze temiz kurulum yaptınız mı?
evet yaptım
RAM ne kadar, oyunu hangi ayarlarda ve çözünürlükte oynuyorsun. Monitör HZ değerin kaç aldığın FPS kaç? Önceki sistemde FPS kaçtı?

16GM RAM Ultra veya yüksek 1080P 75Hz en basit CS bile bir öncekıde 200'lerdeyken FPS'im şimdi aynı ayarlarda aldıgım FPS 130Max

evet yaptım

16GM RAM Ultra veya yüksek 1080P 75Hz en basit CS bile bir öncekıde 200'lerdeyken FPS'im şimdi aynı ayarlarda aldıgım FPS 130Max
Şefim zaten 75 FPS üstü senin için atıl. Hz değeri ne ise gördüğün maksimum FPS odur. Bakma sen 60 Hz monitörüyle 200 küsür FPS almaya çalışan çoluk çocuğa. Duyuyorlar bir bilgi yarım duyunca böyle oluyor. FPS oyunlarında yüksek FPS önemli fakat görebiliyorsan önemli. 75 civarlarına düşmüyorsa sorun yok yani. Ha alırsan 200 Hz bir monitör. Tekrar gel ölçüp biçelim 200 FPS alman için gerekli ayarları yaptıralım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı