Çözüldü 1050 Ti yeni sürücü yüklerken mavi ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nurten Düzce

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma 1050 Ti sürücüsü yüklerken çöktü birdenbire mavi ekran verdi. Şimdi sıfırla diyorum sıfırlamıyor güncelleştirme kaldır diyorum kaldırmıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten temiz kurulum buradan yapılmıyor. Aşağıdaki rehbere göre yapabilirsiniz. Ayrıca güvenli moda da "Sorun Gider" kısmından giriliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. Gerekli rehber aşağıda yer almaktadır.

Bilgisayar açılmıyor.

Sürekli mavi ekran mı veriyor? O halde güvenli modda çalıştırmayı deneyin. Yine de Windows'a erişemezseniz temiz kurulum yapmanız gerekmekte.

Sıfırlama seçenekleri olmuyor yabancı kanallardaki videolara da baktım yine olmadı. Eriştiğim tek yer burası.

16235910618347252716211066809829.jpg

Zaten temiz kurulum buradan yapılmıyor. Aşağıdaki rehbere göre yapabilirsiniz. Ayrıca güvenli moda da "Sorun Gider" kısmından giriliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı