1050 Ti yükte 77 derece normal mi?

Ice Tea Seftali

Hectopat
Sabah termal macunu değiştirdim (orijinal MX-4). FurMark testinde 77 dereceyi gördü. Normal mi?
Soğuk çalışan bir kart olduğunu biliyorum. Boşta 58 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050Ti hangi model acaba ? GAMING X ise pek normal değil, eğer tek fanlı bir 1050Ti ise normaldir bu sıcaklarda.
MSI MAG Forge, 12 fan var kasada. Macunu kalın sürdüm galiba.
12 fan ile böyle ısınması garibime gitti. Macun biraz kalın olmuş olabilir mi acaba dediğiniz gibi :D.

Termal pad dokunmadım. Kaç derece normal oluyor 1050 Ti modelinde?
Kart modeli Gigabyte Windforce.
@Mehmet A boşta 35 dereceye düşürdüm oyunlarda maksimum 65 derece oldu FurMark denemedim değerler nasıl?

Son düzenleme:
Termal pad dokunmadım. Kaç derece normal oluyor 1050 Ti modelinde?
Kart modeli Gigabyte Windforce.
@Mehmet A boşta 35 dereceye düşürdüm oyunlarda maksimum 65 derece oldu FurMark denemedim değerler nasıl?
Böyle güzel, olması gerektiği gibi. Macunu mu azalttın?

@Mehmet A açtım YouTube izledim macun değişimini, yeniden yaptım yapmaz olaydım 72 derece Roblox'ta şu an küçüğün elinde alamıyorumda elinden FurMark yapsam bilgisayar eriyecek. MX-4 pişmanlıktır tavsiye etmiyorum ince sürdüm kalın sürdüm olması gerektiği şekilde sürdüm hem işlemcimi hem ekran kartımın ısısını 10 derece arttırdı.

Uy
@Mehmet A açtım YouTube izledim macun değişimini, yeniden yaptım yapmaz olaydım 72 derece Roblox'ta şu an küçüğün elinde alamıyorumda elinden FurMark yapsam bilgisayar eriyecek. MX-4 pişmanlıktır tavsiye etmiyorum ince sürdüm kalın sürdüm olması gerektiği şekilde sürdüm hem işlemcimi hem ekran kartımın ısısını 10 derece arttırdı.
Uygulama konusunda sıkıntı yaşamış olabilirsiniz. Macun yenileyip 10 derece yüksek olması enteresan.

Yeni konular

Geri
Yukarı