1050 Ti'dan RX 570'e geçmek mantıklı mı?

Ona bakılırsa RDR2'nin önerilen ayarlar RX 480 Cyberpunk'ın burada sanki sadece ben optimizasyonu bozuk dermişim gibi konuşmayın Cyberpunk'ın Low ayarları rezalet sizce o grafikle bu kartların 40FPS alması normal mi?
40 FPS normal tabii ki. Oyunlar gün geçtikçe gelişiyor ve daha yüksek sistem istemeye başlıyor. Yakında böyle oyunlar çıkmaya başlayınca o zaman RX 6600 bile ne hale gelecek izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40 FPS normal tabii ki. Oyunlar gün geçtikçe gelişiyor ve daha yüksek sistem istemeye başlıyor. Yakında böyle oyunlar çıkmaya başlayınca o zaman RX 6600 bile ne hale gelecek izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

E peki Forza 5 niye böyle yüksek 75FPS.

Sen aldıramıyorsun, bak adam düşük ayarlarda 40-50 FPS, FSR ile de 60 FPS aldırmış?

Ben bu oyunun optimizasyonu düşük diye duydum Forza 5 de mesela yüksek ayarlarda 75FPS veriyor.

Son düzenleme:
Her oyun aynı değil. Forza boş arazide araba sürdüğün bir oyun. Cyberpunk yüksek gökdelenleri olan, binlerce NPC'nin sokaklarda gezdiği, araba sürdüğü, işlemci ve ekran kartını zorlayan bir açık dünya oyunu.

Her oyun aynı değil. Forza boş arazide araba sürdüğün bir oyun. Cyberpunk yüksek gökdelenleri olan, binlerce NPC'nin sokaklarda gezdiği, araba sürdüğü, işlemci ve ekran kartını zorlayan bir açık dünya oyunu.

Boş boş diyorsunuzda kral ağaçlar o yol arabanın yansıması bunlarda boş şeyler değil bence ben zaten Cyberpunk'da optimizasyon güzel olursa RX 570 300FPS alacak demiyorum o kart Low ayarlara göre yine 65FPS vermesi med de 55FPS vermesi gerekirdi.

Geri
Yukarı