1050 TL'ye kasa ve PSU tavsiyesi

Peki hocam 525-550 TL arasına tavsiye edebileceğiniz kaliteli en az 600W PSU var mıdır?

High Power Element BR 750W 80+ hoşuma gitmişti fakat kaliteli değilse almak istemiyorum.
Alabiliyorsan bunu al.
Normalde MWE V2 modellerinde 700W altını önermeyi yüksek 12V Ripple değerlerinden dolayı pek sevmiyorum ama 650W modeli yine de idare ediyor diyebilirim.

Element BR - DD modelinin üzeceğini düşünmüyorum ama onu önermek biraz kör öneriye giriyor.

En son MWE V2'nin düşük Watt'lı modellerinde kör öneri yapmıştım ve bayağı yanılmıştım. Sonuçta MWE modeline göre bayağı bir artıyla geliyordu ama incelemelere ve Cybenetics'e bakınca bayağı bir üzülmüştüm. 550W'lık modeli çapraz yükte 105 Mv'a kadar çıkmış😅

Alabiliyorsan bunu al.
Normalde MWE V2 modellerinde 700W altını önermeyi yüksek 12V ripple değerlerinden dolayı pek sevmiyorum ama 650W modeli yine de idare ediyor diyebilirim.

Element BR - DD modelinin üzeceğini düşünmüyorum ama onu önermek biraz kör öneriye giriyor.

En son MWE v2'nin düşük Watt'lı modellerinde kör öneri yapmıştım ve bayağı yanılmıştım. Sonuçta MWE modeline göre bayağı bir artıyla geliyordu ama incelemelere ve Cybenetics'e bakınca bayağı bir üzülmüştüm. 550W'lık modeli çapraz yükte 105 Mv'a kadar çıkmış😅

Aralarında ki farkları rica etsem anlatabilir misiniz? Kör öneri derken ne demek istediniz? Sonuçta arada 100W bir fark var.

Kör öneri derken ne demek istediniz?
Element BR - DD modelinin herhangi bir incelemesi yok. Sadece üreticinin verdiği bilgilere bakarak öneri yaparsam kör öneri yapmış olurum. Bundan bahsediyorum kör öneri derken.

Bak mesela MWE V2 650W ürünü için elimde şöyle bir bilgi varken Elment BR - DD modeli için yok.
ftp://members.cybenetics.report/PDF_Reports/d/cybenetics_cc7.pdf

Bu ikiliyi aldım cevap yazan herkese teşekkür ederim :).

Bu iki model olabilir. Kasa ile gelen PSU satılmalı tabii ki.

kasa.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı