10500 TL sistem önerisi

isa polat

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar. 2 gündür forumu işgal ediyorum bazı kararlar almakla beraber kararsız olduğum durumlar da var. Sizden ricam maksimum 10500 TL'ye sadece kasa dizmem için yardım etmeniz. Gamepower 144Hz monitörüm var hazırda. Mevcut kasam bozulduğu için pazartesi sipariş vereceğim. Bazı hazır sistemler var kimisinde RX6600K'i misinde GTX1650 gibi kartlar var. Çok yüksek oyunlar oynamıyorum. Benim için en iyi seçimi size bırakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sonuçta az para değil boşa gitsin istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar. 2 gündür forumu işgal ediyorum bazı kararlar almakla beraber kararsız olduğum durumlar da var. Sizden ricam maksimum 10500 TL'ye sadece kasa dizmem için yardım etmeniz. Gamepower 144Hz monitörüm var hazırda. Mevcut kasam bozulduğu için pazartesi sipariş vereceğim. Bazı hazır sistemler var kimisinde RX6600K'i misinde GTX1650 gibi kartlar var. Çok yüksek oyunlar oynamıyorum. Benim için en iyi seçimi size bırakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sonuçta az para değil boşa gitsin istememhttps://www.incehesap.com/slate-6500-xt-oyuncu-bilgisayari-fiyati-43009/

Selam dostlar. 2 gündür forumu işgal ediyorum bazı kararlar almakla beraber kararsız olduğum durumlar da var. Sizden ricam maksimum 10500 TL'ye sadece kasa dizmem için yardım etmeniz. Gamepower 144Hz monitörüm var hazırda. Mevcut kasam bozulduğu için pazartesi sipariş vereceğim. Bazı hazır sistemler var kimisinde RX6600K'i misinde GTX1650 gibi kartlar var. Çok yüksek oyunlar oynamıyorum. Benim için en iyi seçimi size bırakıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Sonuçta az para değil boşa gitsin istemem.

Hocam çökün.
10000TL'ye çok güzel bir sistem.

Hocam çökün.
10000TL'ye çok güzel bir sistem.
Hocam ram kategorisindeki ürün tükendi diyor ne seçmeliyim
Bu ekran kartı aşağıda önerilene kıyasla nasıldır hocam. hangi sistem daha iyi sizce?

Son düzenleme:
Hocam peki bu sistemde fanlar ve yazılım bu ödediğim ücret dahilinde geliyor mu acaba? Yoksa ekstra mı almam gerekiyor?

Kasa fanları ve stok soğutucu dahil ama Windows kurulumunu bilemiyorum ben iki hafta İtopya'dan sistem almıştom adamlar driver Windows vs kurup verdiler ama internet alışverişini bilemem müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz soru sormak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı