1080 Ti ekran kartı dengi nedir?

Valla fiyat uygunsa her türlü alınır. RTX kullanmayan, FPS oynayan biri için mis gibi kart. Ham güçte canavar gibi, 11GB VRAM var. i7 bir işlemciyle eşle canavar gibi performans alırsın 1080p 240hz displaylerde.

Baktım zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 3000 serisinin 4K ve 1440p optimizasyonunun daha iyi olduğunu sağır sultan bile biliyor. Ben 3080 sahibiyim ben bile 4K kullanmıyorum, 3060 alan adam da konsol oyuncusu değilse 4K monitörle kullanmayacak.

RTX 3000 serisinin 4K ve 1440p optimizasyonunun daha iyi olduğunu sağır sultan bile biliyor. Ben 3080 kullanıyorum ben bile 4K kullanmıyorum, 3060 alan adam da konsol oyuncusu değilse 4K monitörle kullanmayacak.
Hocam ne uzattınız, tamam sizin için 3060 Ti gücünde olsun.

Şu an alınmaz.
Niye? Hala daha taş gibi kart, hala daha 1440p'de mükemmel performans veriyor, 11 GB belleği var, hala daha sürücü güncellemelerini alıyor ve uzun süre almaya devam edecek, muhtemelen 4-5 sene olabilir. Ayrıca birçok erkeğin hayaliydi o. 😌
RTX 3000 serisinin 4K ve 1440p optimizasyonunun daha iyi olduğunu sağır sultan bile biliyor. Ben 3080 sahibiyim ben bile 4K kullanmıyorum, 3060 alan adam da konsol oyuncusu değilse 4K monitörle kullanmayacak.
Her oyunda optimizasyon diye bir şey yok, Pascal mimarisi aşırı eski bir mimari değil, sadece bazı yeni nesil oyunlarda bu problemler oluyor, Kepler ve aşağısındaki mimariler daha çok sıkıntı çıkarıyor.

Geri
Yukarı