1080 Ti sistem ile yayın yapılır mı?

eminkarakucukk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i9-9900 @ 3.60GHz
MSİ B150M BAZOOKA
Corsair Vengeance LPX 16 GB 3200 MHz DDR4
MSI GeForce GTX 1080 Ti Armor 11G OC
Meslek
Öğrenci
Twitch yayın yapmak istiyorum elimdeki sistem şöyle:

MSI GTX 1080 Ti Armor 11g OC.
Intel Core i3 6098P 3.60GHz
Kingston DDR4 2133 MHz 8 GB.

Elimde böyle bir sistem var yayın yapılır mı?

Sistemi toplarken internete nasıl sistem toplanır diye aratmışlar ne yazıyorsa tersini yapmışlar. Bırak yayın açmayı o sistem darboğaz olmadan nasıl çalışıyor?

Sistemi toplarken internete nasıl sistem toplanır diye aratmışlar ne yazıyorsa tersini yapmışlar. Bırak yayın açmayı o sistem darboğaz olmadan nasıl çalışıyor?

Onu bırak ekran kartının yaşaması gerek şu an da

Hocam yapacak bir şey yok soket eski bende yayın yapmaktan anlamıyorum ekran kartını çok ucuza buldum. Yoksa bende biliyorum bilgisayar toplamasını.

En büyük eksik işlemci ve RAM 1080 Ti'a i3 işlemci olmaz.
Usta 1151 Soket işlemci üretilmiyor ne yapalım Sahibindende işlemci almak istemiyorum sıfırdan bilgisayarda toplamak çok para istiyor.

Hocam yapacak bir şey yok soket eski bende yayın yapmaktan anlamıyorum ekran kartını çok ucuza buldum. Yoksa ben de biliyorum bilgisayar toplamasını.

Usta 1151 Soket işlemci üretilmiyor ne yapalım Sahibindende işlemci almak istemiyorum sıfırdan bilgisayarda toplamak çok para istiyor.

1080 de kötü bir kart değil maalesef çok iyi bir kart 1080p için de üretilmedi çok zor bu sistemle

Hocam yapacak bir şey yok soket eski bende yayın yapmaktan anlamıyorum ekran kartını çok ucuza buldum. Yoksa ben de biliyorum bilgisayar toplamasını.

Usta 1151 soket işlemci üretilmiyor ne yapalım sahibindende işlemci almak istemiyorum sıfırdan bilgisayarda toplamak çok para istiyor.

Yayını 1080 Ti'dan verirsen sıkıntı olmaz gibi.

Yayını 1080 Ti'dan verirsen sıkıntı olmaz gibi.
Yayını veririm diye aldım 1080.

Usta ne yapalım sahibindenden işlemci alınır mı? Siz söyleyin. Adamın koyduğu fotoğraf güven vermiyor.

Geri
Yukarı