1080P 144Hz için GTX 1660 Super yeterli olur mu?

Boralas

Hectopat
Daha fazla  
Soruyu görüp doğrudan hayır yazmayın lütfen çünkü Ultra ayarlarda oynama takıntım yok. Tüm oyunları ayarlarken oyun kalitesinden ödün vermeyecek şekilde en performanslı hale getirmeye çalışıyorum. Mesela bulabilirsem esporcu Config'leri kullanıyorum. Ne dersiniz Valorant, Rocket League ve Rainbow Six Siege gibi oyunlarda 144 FPS görebilir miyim 1660 Super ile?

Peki ya battle royale oyunlara ne diyorsunuz? COD warzone'de zorlar mı 144 hz'yi? Normalde pubg de oynuyordum fakat son bot güncellemesiyle oynanılabilir bir yanı kalmadı gibi. Yine de pubg performansını da söyleyebilir misin?

Peki ya battle royale oyunlara ne diyorsunuz? COD warzone'de zorlar mı 144 hz'yi? Normalde pubg de oynuyordum fakat son bot güncellemesiyle oynanılabilir bir yanı kalmadı gibi. Yine de pubg performansını da söyleyebilir misin?
Zorlar zorlar. 1660S harika bir kart. Günümüz oyunları için gayet yeterli. High ayarlarda alırsınız 144, medium'da 144 ve üstünü kesin alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı