1080p 1ms monitör önerisi

Oritorius

Kilopat
Daha fazla  
Sistemini bilmiyorum ama 75 Hz yenileme hizina sahip bir monitoru sahsen guncel bir sistemde ana monitor yapmazdim. Butce arttirma imkanin yoksa 2. ele yonel, butce arttirma imkanin varsa en kotu Acer KG242YM3'e yukselmeye calis.

Yeni sistemim için 1080p, 1ms, IPS panel ve en az 75Hz olacak şekilde bir monitöre ihtiyacım var, bütçe olarak en fazla linkteki monitörün fiyatı civarlarında verebilirim. Bu bütçeye linkteki dışında öneriniz monitör olur mu?

Bence ana ekranı 75hz yapmayın çünkü zevk almazsınız kasıyor gibi olur. Bütçeyi biraz daha artırıp daha iyi birşey alabilirsin. Eğer bütçeniz kısıtlı ise berkay hocamın önerdiği monitöre bakabilirsiniz.

Sistemini bilmiyorum ama 75 Hz yenileme hizina sahip bir monitoru sahsen guncel bir sistemde ana monitor yapmazdim. Butce arttirma imkanin yoksa 2. ele yonel, butce arttirma imkanin varsa en kotu Acer KG242YM3'e yukselmeye calis.
Bence ana ekranı 75hz yapmayın çünkü zevk almazsınız kasıyor gibi olur. Bütçeyi biraz daha artırıp daha iyi birşey alabilirsin. Eğer bütçeniz kısıtlı ise berkay hocamın önerdiği monitöre bakabilirsiniz.
Eğer önerinizse Acer KG242YM3 monitörünü de alabilirim, bunun dışında öneriniz olur mu?

Ben şahsen ilk attığınız monitörü önermem niyeyse aklımda o monitörle ilgili hep kötü şeyler kalmış alınmaz diye.

Hocam size bı sorum olacak Lenovo R25i-30 monitörü kaç ms GtG değerine sahip biliyor musunuz başka bir konuda bildiğinizi söylediğinizi gördüm.
Donanim Arsivi Forum incelemesini yapmisti. Oraya bakabilirsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı