1080P 27" monitör alınır mı?

ekin asilsoy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu anda 24 inç 1080P bir monitör kullanıyorum. Monitörümü yakın zamanda değiştireceğim fakat 24 ile 27 inç arasında kaldım. Bazıları 27 inç 1080P monitörde pikselleşme olduğundan bahsediyor. Kısacası çok kararsız kaldım sizlere danışmak istedim. Bu arada monitöre bakış mesafem 50-60 cm arası.

Merhabalar. Şu anda 24 inç 1080P bir monitör kullanıyorum. Monitörümü yakın zamanda değiştireceğim fakat 24 ile 27 inç arasında kaldım. Bazıları 27 inç 1080P monitörde pikselleşme olduğundan bahsediyor. Kısacası çok kararsız kaldım sizlere danışmak istedim. Bu arada monitöre bakış mesafem 50-60 cm arası.

Fazla hissetmezsin 60 cm varsa.

23 inch ideal boyutudur çözünürlüğü 23 inch kadar çözünürlüğü iyi olmaz ama illaki büyük monitör istiyorum diyorsan alabilirsin genellkle 2K monitörler için 27 inch tercih edilir.

Reis inç artıkça sorun olabiliyor Pikselleşme olmuyor diyener olabilir ama 24 inç kullanmadıkları içindir ben 24 inç kulanıyorum memnunum birazda bütçe meselesi ama 27 inç oldu mu bir de kavisli oldu mu alınabilir 24 inç kavisli almanın bir mantığı yok

Reis inç artıkça sorun olabiliyor pikselleşme olmuyor diyener olabilir ama 24 inç kullanmadıkları içindir ben 24 inç kulanıyorum memnunum birazda bütçe meselesi ama 27 inç oldu mu bir de kavisli oldu mu alınabilir 24 inç kavisli almanın bir mantığı yok.

Curved alacağım zaten 24 ile 27 inç arasında kaldım.

Bende bu monitöre baktım 3 tane kafamda belirledim biriside bu. Gerçekten güzel bir monitör ama bir sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum.

AOC C27G2AE/BK kullanıyorum. 27'' 1080p. Monitöre yakın bile sayılırım çoğu zaman. Hiçbir rahatsızlık vermedi. Alabilirsin.

Geri
Yukarı