1080p 500 nit vs 2K 350 nit

alquo

Centipat
Daha fazla  
Nit değeri ne demek? Hangisi daha iyi? 2K ve daha az parlak olan mı yoksa FHD daha parlak olan mı?

Bahsettiğim ürünler: Casper VIA L40 vs. Honor pad 8

Işık yoğunluğuyla alakalı diye biliyorum nit değerini. Yani nit değeri yüksek olan cihazın maksimum parlaklık değeri daha fazladır kısaca daha parlaktır. Diğer soruya gelirsek. Burada senin kullanım şartların önemli yani güneş altında kullanacaksan cihazı FHD ve daha parlak olanı kullanman daha iyi olur. Ama güneş altında kullanmayı düşünmüyorsan ya da az kullanacaksan 2K ve daha az parlak olan daha iyi olacaktır. Hem çözünürlük olarak daha keyifli bir kullanım sağlar.

Cihazı nerde kullanacağın önemli. Sürekli dışarıda veya yoğun ışık altında kullanacaksan 500 nit olması daha iyi ama iç mekanda kullanacaksan 350 nit yeterli kalıyor, görüntü kalitesine oynarsın.

Hocam avantajix yansıdı mi size samsung tab s9 için. Bir de taksitli odeme yapınca da kabul ediliyor mu?
Adblocku kaldırıp alışveriş yapınca avantajixe yanısıdı fakat ben işlemi iptal ettim. Çünkü mantıklı bir kombo bulamadım halen. Samsung her kapıyı kapatmış.

Öğrenci hesabı ile alıyorsun klavye uyguna geliyor ama avantajix iptal,
3000 TL takas destekli tablet takas indirimi ile alayım diyorsun klavye indirimi tamamen iptal (8500 TL oluyor) ve avantajix iptal oluyor.

Tek çözüm sadece avantajix ile almak.

Adblocku kaldırıp alışveriş yapınca avantajixe yanısıdı fakat ben işlemi iptal ettim. Çünkü mantıklı bir kombo bulamadım halen. Samsung her kapıyı kapatmış.

Öğrenci hesabı ile alıyorsun klavye uyguna geliyor ama avantajix iptal,
3000 TL takas destekli tablet takas indirimi ile alayım diyorsun klavye indirimi tamamen iptal (8500 TL oluyor) ve avantajix iptal oluyor.

Tek çözüm sadece avantajix ile almak.
Üniversite için tablet düşünüyorum ben de , klavye olmasa da olur fakat not almak için kalem performansı ve uygulamalar çök önemli. Samsung tab s9 256gb ile Ipad air 5 64 gb arasında kaldım, karar veremiyorum. Yazılım stabilliği ve not uygulamalar yönünden tercih edilen ipad air mi, kağıt üzerinde ekran hafıza ve diğer her türlü yönden iyi olan Tab S9 mu... Karar veremedim. Bir de hocam avantajix alışverişi reddetme, yansıyanı ödememe gibi bir şey olur mu

Üniversite için tablet düşünüyorum ben de , klavye olmasa da olur fakat not almak için kalem performansı ve uygulamalar çök önemli. Samsung tab s9 256gb ile Ipad air 5 64 gb arasında kaldım, karar veremiyorum. Yazılım stabilliği ve not uygulamalar yönünden tercih edilen ipad air mi, kağıt üzerinde ekran hafıza ve diğer her türlü yönden iyi olan Tab S9 mu... Karar veremedim. Bir de hocam avantajix alışverişi reddetme, yansıyanı ödememe gibi bir şey olur mu
Bir kere kıyasladığım tabletler muadil değil, samsungun rakibi ipad pro 12.9. Air 60 hz ekranı ve 64 gb depolamasıyla tercih edilesi bir tablet değil. Kalem kullanımı tecrübesini ben yaşamadım ama yaşayanların yorumu yazım olarak samsungun appledan çok daha ileri olduğu yönünde, apple lamine ekranından dolayı sanırım ses çıkartıyor deniliyor. Öğrenciysen 64gb zaten çok az, yazılım konusunda bişey diyemem ama Samsung S7 Plus tabletim bile şuan yağ gibi akıyor, her türlü yazılımı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Geri
Yukarı