1080p 60FPS Kalitedeki Filmler Nereden Bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ereniontelrunya

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar, 1080p 60 fps kalitesinde görüntü veren monitörüm var. İnternette 720p filmler var 30fps ama ben 1080p 60 fps film arıyorum. Ama bulamadım. Nereden bulabilirim 1080p 60 fps film ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulamazsınız. Çünkü filmler 23.976 FPS'de çekilip yayınlanıyor. 30 FPS olanlar ise Bluray filmler.

Torrent üstünden sıkıştırılmamış, orijinal kaliteye yakın filmler bulabilirsin. Eğer filmi beğenirsen ve imkanın varsa orijinal olarak almanı tavsiye ederim. İşte asıl o zaman kalite buymuş dersin.

Bicaps adlı film sitesinden izleyebilirsin dostum. 1080p kalitesinde bir çok film var.

60 FPS bulman imkansız ama 48 FPS bulabilirsin IMAX olarak. Neden imkansız dedim çünkü 60 FPS çekilmiyor veya yayınlanmıyorlar. Ve 48FPS yayın yapabilen sinema salonu sayısı da Türkiye'de 4 tane sanırım.

Kickass'te belki bulabilirsin, iyi araştırman gerek.

Digiturk üyeliğiniz var ise istediğin yerde istediğin zaman uygulamasından izleyebilirsiniz 60 FPS'de fakat internetinizin iyi olması gerekiyor.

Kickass da 1080p BluRay x264 filmler bulabilirsin ancak 60fps bulabileceğinden pek emin değilim. Genelde 23.976 fps filmler var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı