Satılık 1080p 60Hz IPS panel Everest monitör

LynxC

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
En azından kafanızdaki fiyat aralığını belirtirseniz daha rahat anlaşabiliriz. Bir de sizden ricam birkaç fotoğrafını ekleyebilir misiniz ürünün?

En azından kafanızdaki fiyat aralığını belirtirseniz daha rahat anlaşabiliriz. Bir de sizden ricam birkaç fotoğrafını ekleyebilir misiniz ürünün?

Şu an işteyim akşam eve geçince atayım hocam. Fiyat hakkında gerçekten hiçbir bilgim yok fazla veya az bir fiyat vererek sizi kaçırmak istemem doğrusu. Ederi ne ise o fiyattan satmak isterim.

Şu an işteyim akşam eve geçince atayım hocam. Fiyat hakkında gerçekten hiçbir bilgim yok fazla veya az bir fiyat vererek sizi kaçırmak istemem doğrusu. Ederi ne ise o fiyattan satmak isterim.

Yani bende piyasaya fazla hakim sayılmam ama alacağım durumda şahsen 700-750TL gibi bir ücret düşünürdüm. Almayı da düşünüyorum. Uygun bulursanız ücreti akşam saatlerinde tekrar haber ederim size.

Dediğim gibi piyasasını bilmiyorum. Anlayan biri ortalama ücretini söylerse o fiyattan değerlendiririz.

Nerede yaşadığınıza bağlı. Kargo vs. dolayısıyla. Bunların bandı 1000-1500 arası, arkadaşım çıksa çıksa 800 falan verebilir. Ölücülük olacak ama sorayım dedim yine de, iyi satışlar bu arada aklınıza fiyat koyayım en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı