1080p 75Hz IPS Monitör önerisi

VA Panelin kontrastı daha yüksek oluyor. Siyah beyaz arasında ki fark daha iyi oluyor. Çoğu TV VA panel oluyor. Oyunlarda ghosting sorununun daha çok olduğunu gördüm ama. IPS renkleri çok daha düzgün ve canlı veriyor. TN var bir de oyunlar için daha iyi, gecikmesi en düşük panel ama renkler çamur gibi. Ben IPS öneririm. Oyunları da filmleri de çok daha keyifli hale getirir.

Anladım teşekkürler. Attığınız ürün gayet güzel 2. el almaya gerek kalmayabilir neredeyse 1000tl lik bir indirim var. Ben üniversite için alacam yani 7 8 ay sonra için. Sizce şimdiden almak mı mantıklı yoksa ileride fiyatlar düşer mi ?

Anladım teşekkürler. Attığınız ürün gayet güzel 2. el almaya gerek kalmayabilir neredeyse 1000tl lik bir indirim var. Ben üniversite için alacam yani 7 8 ay sonra için. Sizce şimdiden almak mı mantıklı yoksa ileride fiyatlar düşer mi ?
Alacaksanız şimdik alın bence ilerde yükselebilir.

22 inç olan modeli 1899 TL diğerlerinede bakarsınız FreeSync var IPS ve bende şu an kullanıyorum çok memnunum alın ekran büyüdükçe pahalılaşıyor tabii ama ben 22 inç olanı tercih ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı