1080P için 3060 Ti GDDR6X vs 3060 Ti vs 6700XT

Bir ara zaman bulabilirsem senin icin deneyecegim. Benim sistemim imzada yazili.
Sistem güzelmiş hocam. Yalnız en geç yarın sipariş vereceğim ben.

RDR 2 60 derece de fan açılıyor. Sıcaklık 62 derece oluyor. 60-62 arası sıcaklık geziyor.
Sizin kart neydi hocam ben onu ıskaladım. Galax fena soğutmuyor gibi gözüküyor ama?
Hocam bu arada bu iki ekran kartı aynı, sadece renkleri farklı değil mi?
@Barisdkmn @erme

Sistem güzelmiş hocam. Yalnız en geç yarın sipariş vereceğim ben.

Sizin kart neydi hocam ben onu ıskaladım. Galax fena soğutmuyor gibi gözüküyor ama?
Hocam bu arada bu iki ekran kartı aynı, sadece renkleri farklı değil mi?
@Barisdkmn @erme

Amazon'daki arşivlenmiş faturadan aldığım ekran kartı bu hocam. Galax için bir şey diyemeceğim. Ben bilmiyorum bu markayı ne desem boş yorum olur. Evet renkleri farklı. Olumlu yorumları varsa soğutma konusunda fiyatı güzel alınır.

Amazon'daki arşivlenmiş faturadan aldığım ekran kartı bu hocam. Galax için bir şey diyemeceğim. Ben bilmiyorum bu markayı ne desem boş yorum olur. Evet renkleri farklı. Olumlu yorumları varsa soğutma konusunda fiyatı güzel alınır.
Bu model var, sepette indirimde ama 12K vermek istemiyorum.

Sizin kart maşallah :) sosyalde acaba kullanan var mı bu iki modeli?
Hocam bu videoya göre düz 3060 Ti ile GDDR6X arasında %5 6 fark var sadece... Değer mi bilemedim? @Barisdkmn
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Şahsen hikayeli oyunlar oynuyorsan düz 3060 Ti de uygunsa fiyatı al gitsin. Bir yerden sonra şahsen ben kaç FPS vermiş falan filan bunlara bakmıyorum. Oyunu açıyor muyum sorunsuz oynuyor muyum? Evet başta satın alırken güzelini iyisini almak istiyoruz. :) Bir gün bu ekran kartlarına perte çıkacak. Bütçen az sa düz 3060 Ti al gitsin.

Şahsen hikayeli oyunlar oynuyorsan düz 3060 Ti de uygunsa fiyatı al gitsin. Bir yerden sonra şahsen ben kaç FPS vermiş falan filan bunlara bakmıyorum. Oyunu açıyor muyum sorunsuz oynuyor muyum? Evet başta satın alırken güzelini iyisini almak istiyoruz. :) bir gün bu ekran kartlarına perte çıkacak. Bütçen az sa düz 3060 Ti al gitsin.

Mantıklı duruyor, zaten rekabetçi oyunlar oynuyorum BF2042 ve Valorant gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı