1080p için sistem tavsiyesi

Bütçe
25000

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bir süredir ek bir sistem bakıyorum. Sistemi sadece 1080p BF ve CoD gibi 1-2 oyunda kullanacağım. Single oyunlarımı sürekli olarak konsoldan oynuyorum zaten Online oyunları Game Pass'ten dolayı PC'ye taşımayı düşünüyorum.
Bütçem 25-30k kadar çıkabilir aslında ama Vatan'da gezerken uyguna bir sistem buldum. Bu tarzda sistemler önerirseniz sevinirim.

Fiyatına göre bence bu çok iyi 6750 7700XT'ye yakın bir kart.
DDR5 içinde bu var ama kasayı değiştirmek lazım
Online oyunlar için genelde AMD'ler daha iyi oluyor L3 cacheleri daha yüksek olduğundan dolayı o yüzden 5600 almak mantıklı ya da 7500F 4060'lı modeller olabilir DDR5 olacaksa.

Selamlar, bir süredir ek bir sistem bakıyorum. Sistemi sadece 1080p BF ve CoD gibi 1-2 oyunda kullanacağım. Single oyunlarımı sürekli olarak konsoldan oynuyorum zaten Online oyunları Game Pass'ten dolayı PC'ye taşımayı düşünüyorum.
Bütçem 25-30k kadar çıkabilir aslında ama Vatan'da gezerken uyguna bir sistem buldum. Bu tarzda sistemler önerirseniz sevinirim.

İşlemciyi 5600 yap. 16.700 TL ye geliyor!

Yeni konular

Geri
Yukarı