1080p IPS Monitör Önerisi

G2712 fiyat olarak epey uygun. Rakipleri pahalı olduğu için F/P bandında tepede gözüküyor.
27 inç benim önerim Dell G2722HS 27" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu olur ama fiyatı bir tık pahalı ve MSI varken pek tercih etmeyebilirim. Çok alternatif bulmak iyi bir şey değil zaten. Sonra onu mu alsam bunu mu alsam kararsız kalıyor insan.
Evet. Kararsızlık zor şey gerçekten. Daha yeni 2. kasayı dizdik o sebeple çok fazla bütçe ayıramıyorum. Eğer yakın modeller diyorsanız ve MSI G2712 üzmez diyorsanız 1000tl ekstra vermemek tercihim olur açıkçası. O halde şimdi 24inç mi 27inç mi kararını verip G2712 ile 24G2SP arasında karar vermek düşüyor sanırım. Fiyatlarının aynı olduğunu göz önünde bulundurursak sanıyorum ki G2SP biraz daha iyi bir ürün sizin de en çok önerdiğiniz modellerden birisi olduğuna göre.

Evet. Kararsızlık zor şey gerçekten. Daha yeni 2. kasayı dizdik o sebeple çok fazla bütçe ayıramıyorum. Eğer yakın modeller diyorsanız ve MSI G2712 üzmez diyorsanız 1000TL ekstra vermemek tercihim olur açıkçası. O halde şimdi 24inç mi 27inç mi kararını verip G2712 ile 24G2SP arasında karar vermek düşüyor sanırım. Fiyatlarının aynı olduğunu göz önünde bulundurursak sanıyorum ki G2SP biraz daha iyi bir ürün sizin de en çok önerdiğiniz modellerden birisi olduğuna göre.

Bak bu monitör de ucuzlamış. 1K düşmüş fiyatı.
AOC SP'den daha iyidir.
27 inç almayacaksan NET önerimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı