1080P Ultra için önerilen ekran kartları

Tam anlayamadım hocam. 1080p 280Hz için en iyi kart 1660 Ti mi? PUBG CoD BF gibi oyunlarda 280Hz i hissettirebilecek sistem bulamadım daha.

Okursanız anlarsınız GTX ekran kartı olarak 1080PDE en iyi 1660 Ti. 280Hz hissettirebilecek ekrank kartı RTX cephesinde var vemin 2070s olmalı. Ben 1080p çözünürlükle ilgili yorum yaptım. Okuyun öyle yanıt verin.

Okursanız anlarsınız GTX ekran kartı olarak 1080PDE en iyi 1660 Ti. 280Hz hissettirebilecek ekrank kartı RTX cephesinde var vemin 2070s olmalı. Ben 1080p çözünürlükle ilgili yorum yaptım. Okuyun öyle yanıt verin.

Kusura bakmayın 1660 Ti'den sonrasına dikkat etmedim. Dediğiniz gibi okumak gerekiyor :)
1080p 280Hz için RTX 3000 serisi tercih edilmemeli mi?

Ben de 3070 Ti düşündüm. Sinerji Virtus Ryzen 5 5600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3070Ti [Gaming PC] bu sistem nasıl? İşlemcisini 5800X yapmaya gerek var mı?

Bu arada o işlemci ben de kullanıyorum(5600X)gayet güzel ama çok ısnıyor. O yüzden box soğutma öneriyorum ama keyfi olarak sıvı soğutmada alabilirsiniz.
Eyvallah hocam, son olarak Zotac alınır mı? Dediğin gibi soğutucular önemli.

Zotac marka soğutma bilmiyorum ama ekran kartında Zotac markası diyorsanız iyi. İdare eder.
Bu arada o işlemci ben de kullanıyorum(5600X)gayet güzel ama çok ısnıyor. O yüzden box soğutma öneriyorum ama keyfi olarak sıvı soğutmada alabilirsiniz.

Zotac marka soğutma bilmiyorum ama ekran kartında Zotac markası diyorsanız iyi. İdare eder.

Ha bir de Cooler Master'dan alacaksanız alın gayet güzel marka. İsminin hakkını veriyor.

Ha bir de Cooler Master'dan alacaksanız alın gayet güzel marka. İsminin hakkını veriyor.

Değerli bilgiler için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı