1080p Very High ayarlarda oynatacak ekran kartı tavsiyesi

Mahir2387

Centipat
Arkadaşlar 1500 TL ekran kartına ayıracak bütçem vardır. Kalan 500 TL ile de RAM almayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz? Amacım 1080p Very High ayarlarda minimum 60 FPS oynaması yeterli olur. 60 FPS için o kadar ayırmaya gerek yok derseniz başka önerilerinize de açığım.

Oynadığım oyunlar:

Resident Evil 2 Remake
Fortnite
CS:GO
FIFA 20
PUBG
Call of Duty son çıkanı
NBA 2K20
Apex Legends
Metro Exodus

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz nedir? Önerebilceğimiz ekran kartı darboğaz yapabilir.

Bu arkadaşa katılıyorum 1660ti al ben RX570 kullanıcısıyım aldıktan 1-2 gün sonra buraya gelip wattman hatası konusu açarsın alırsan da benim o hata ile ilgili çözüm konuma bak işine yarayabilir.

RX 580 Strix kullanıyorum. 1080P Ultra +60FPS'de neredeyse açamadığı oyun yok. Ayrıca ne Wattman hatası ne de ısınma sorunu yaşamadım. Kart 58 dereceyi geçmiyor.

570/580 alınmaz en yüksek ayarda 60 FPS vermede zorlanabilirler zaten 570 çoğu oyunda artık bunu başaramıyor. 590 önermeyeceğim çünkü çok elektrik çekiyor ya yeni AMD kartları bekle ya da 1660 Ti'nin altına inme.

RX 580 Strix kullanıyorum. 1080P Ultra +60FPS'de neredeyse açamadığı oyun yok. Ayrıca ne Wattman hatası ne de ısınma sorunu yaşamadım. Kart 58 dereceyi geçmiyor.

Ne güzel dostum şanslısın ama karşılaştığım RX serisi kullanıcılarından 7/10u genelde bu hatayı alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…